Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - patryk6176 - 06-04-2013 15:45

to chyba by było w regulaminie zmienione :/


Cytat:3.2 Warunkiem założenia konta w serwisie jest posiadanie konta zarejestrowanego w serwisie facebook.pl na polskie dane wraz z miejscem zamieszkania na terenie Polski. Konto musi posiadad przynajmniej 50 znajomych i być kontem aktywnym w serwisie facebook.pl.



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 06-04-2013 16:27

No to zaczynają się robić zgrzyty, brat czeka od 8 marca na 20 zł


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Demon210 - 06-04-2013 17:13

Zleciłem ostatnio Doładowanie za 5 PLN. 'Piszę' Zrealizowano, a kasy na koncie nie otrzymałem. ;x
------
http://imageshack.us/f/4/newobraz.png


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - patryk6176 - 06-04-2013 17:31

a ja nie otrzymałem żadnej odp od administracji w sprawie tego ze nie mogę polubić nic bo wyskakuje błąd, a pisałem w połowie marca ... :/


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - tril2006 - 07-04-2013 18:08

U mnie problemów na razie nie było. Zleciłem w ciągu ostatnich 2 tygodni 3 doładowania i każde po 2 dniach max dochodziło.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - przewlos - 12-04-2013 15:26

co to przelewów to spokojnie i cierpliwości ja dostałem po miesiącu 2 x 20 zł Smile


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Demon210 - 12-04-2013 18:24

Ja Zlecałem dwa razy doładowanie po 5 PLN - Zrealizowano, a Kasy na koncie nie ujrzałem Undecided


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - bbr - 13-04-2013 04:24

Po jakims czasie klikanie (uzbieralem 500pkt) mam problem zeby polaczyc sie z serwerem. Jak nic nie dzialam to mi wraca normalnosc, ale na kilka klikniec i sytuacja sie powtarza. Czemu sie tak dzieje?

Czy to w ogole jest jeszcze wyplacalne?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 13-04-2013 11:56

Jest wypłacalne, zmień przegladarke, mi tez sie często wiesza.

--------------
edit: właśnie zauważyłem że wypłacili kaske Smile

[Obrazek: 9gzwoh.jpg]


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - bbr - 13-04-2013 18:22

ty jakies przegladarki uzywasz? ja zmienilem z firefox na chrome i troche pochodzi , 5 wczyta i znow ma problem z polaczniem sie z serwerem lubietoto

Ile maksymalnie udalo wam sie wypalcic, albo doladowac telefonu i przez jakis czas? : D