Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 24-02-2013 07:25

Tak jak pisałem powyżej 3-4 tygodnie i kasa jest.
Jak do tej pory jeden z uczciwszych serwisów i uczciwym wypłaca,
multikontowcy sami sobie sa winni a potem płacz na forum,
nieprawdaż kolego @cpr ?

[Obrazek: 2exwtb4.jpg]


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - twisted123 - 26-02-2013 17:25

Jak widać oszustwo nie popłaca na tym serwisie. Ja otrzymuję cały czas swoje doładowania.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Traw3k - 26-02-2013 20:02

marcel_kk, to jak wyjaśnisz mi kwestię poleconych, za których dostawałem - regulaminowo 50 punktów, ale od czasu jak przekroczyłem ich pewną ilość - nie dostaję już nic?

Tak samo jak z początku leciały punkty przez to, że poleceni je zdobywali. A teraz? Dostaję jeden punkt za to, że mój znajomy zdobędzie 1000-2000 pkt. Smile

Dodam, że nigdy nie zdobywałem punktów z innych kont. Loguję tylko na swoje jedno.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 27-02-2013 04:51

(26-02-2013 20:02)Traw3k napisał(a):  marcel_kk, to jak wyjaśnisz mi kwestię poleconych, za których dostawałem - regulaminowo 50 punktów, ale od czasu jak przekroczyłem ich pewną ilość - nie dostaję już nic?

Napisz do nich i sie zapytaj. Ja mam 109 poleconych i punkty napływaja regularnie.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Traw3k - 27-02-2013 12:52

(27-02-2013 04:51)marcel_kk napisał(a):  
(26-02-2013 20:02)Traw3k napisał(a):  marcel_kk, to jak wyjaśnisz mi kwestię poleconych, za których dostawałem - regulaminowo 50 punktów, ale od czasu jak przekroczyłem ich pewną ilość - nie dostaję już nic?

Napisz do nich i sie zapytaj. Ja mam 109 poleconych i punkty napływaja regularnie.

Problem polega na tym, że pisałem wielokrotnie i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Zresztą chyba nie tylko ja. Smile
U mnie 222 osoby, ale dalej nie polecam, bo nie ma to większego sensu.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - togaś - 02-03-2013 14:58

A dajcie spokój z tym lubietoto, jeśli ktoś działa dla swojej własnej satysfakcji - owszem, można się w to pobawić, ale jeśli nie posiadasz poleconych niewiele osiągniesz. Przy założeniu konta wszystko wydaje się okej - sporo płatnych "lajków", gier, akcji - a później okazuje się, że po wypełnieniu lajków, codziennie dostajesz tylko kolejną turę, za którą zarobisz maksymalnie 100 punktów? Śmiech na sali - akcje są "krzywo" rozliczane, LEADY niezbyt często zaliczają, ale to wina systemów afilacyjnych. Kolejna sprawa - gry, nie wiem czemu ale ja osobiście uważam że to szatański system, zagrałem dziesięć razy - dziesięć razy przegrałem, na ogół jednak zawsze miałem pierwsze miejsce - gdzie w tym sens. Może i są wypłacalni, ale to tylko dodatek, zabawa dla czystej przyjemności jeśli ktoś lubi babrać się w takim bagnie, osobiście wolę inwestycje, czy inne bardziej opłacalne programy.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 02-03-2013 16:56

(02-03-2013 14:58)togaś napisał(a):  ...osobiście wolę inwestycje, czy inne bardziej opłacalne programy.

Pochwal sie swoimi osiągnięciami, oczywiście popartymi dowodami wypłat.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - 123mamut - 03-03-2013 15:25

Mi nie przerzucili punktów z poleconych.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 03-03-2013 19:32

(03-03-2013 15:25)123mamut napisał(a):  Mi nie przerzucili punktów z poleconych.

Sprawdź konto, właśnie dodali punkty, czas na zlecenie wypłaty.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marionetkaa2 - 04-03-2013 09:08

zleciłam przelew 2 lutego, do dzisiaj nadal go nie zrealizowano, chociaż wcześniej był realizowany bez problemu smutny

edit: więc na co najlepiej wydawać punkty w tym serwisie?