Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - lukash_net - 08-11-2012 21:14

a po co liczba moich znajomych? jakie ma to znaczenie?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marionetkaa2 - 08-11-2012 21:21

bo założyłam drugie konto i przy liczbie 50 znajomych uzbierałam tylko z 500 pkt


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - ukryty102 - 08-11-2012 22:01

Dobrze, w takim razie może ktoś wie, jak jest z przelewami na konto bankowe? Też w ogóle nie docierają? Bo za bardzo nie wiem czy się opłaca podawać te wszystkie dane potrzebne do realizacji przelewu.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - karusek - 08-11-2012 22:03

Ukryty moim zdaniem poczekaj, aż się wszystko wyjaśni (pojawią sie jakieś dowody wypłat) bo możesz tylko stracić punkty , które np mógłbyś wydać na doładowanie.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Believe - 09-11-2012 23:28

i jak z tymi wypłatami jest?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 09-11-2012 23:29

(09-11-2012 23:28)Believe napisał(a):  i jak z tymi wypłatami jest?

brak


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 10-11-2012 05:32

Wypłacają, choć na swoją czekałem 27 dni,
w innych serwisach czeka się po pół roku i nie ma tragedii,
najważniejsze w tym jest to, że są wypłacalni.

Chętnych i jeszcze niezdecydowanych zapraszam:
http://lubietoto.pl/p,121.html

Oto kolejna wypłata z serwisu LubieToTo

[Obrazek: 28ul47k.jpg]


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - ukryty102 - 10-11-2012 09:50

W takim razie, poczekam do końca miesiąca. Jeżeli nie zrealizują przelewu PayPal, to spróbuje z tym doładowaniem na telefon. "marcel_kk" dzięki za choć małą cząstkę nadziei na uzyskanie zarobionej kasy :>. Nurtuje mnie jednak jedno pytanie, czy na stronie głównej w polu "TWOJE NAGRODY" nie powinno się pojawić coś w tylu wypłata czeka na realizację?!


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Deotho - 10-11-2012 09:56

Coś coraz dłużej te wypłaty idą. Czyżby się scamił? Smile


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 10-11-2012 10:45

(10-11-2012 09:50)ukryty102 napisał(a):  W takim razie, poczekam do końca miesiąca. Jeżeli nie zrealizują przelewu PayPal, to spróbuje z tym doładowaniem na telefon. "marcel_kk" dzięki za choć małą cząstkę nadziei na uzyskanie zarobionej kasy :>. Nurtuje mnie jednak jedno pytanie, czy na stronie głównej w polu "TWOJE NAGRODY" nie powinno się pojawić coś w tylu wypłata czeka na realizację?!

Jest takie cuśTongue

"(W trakcie...)"