Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - twisted123 - 05-11-2012 21:52

Zamówiłem dziś doładowanie gdy tylko znajdzie się na koncie dam znać Smile


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Hercik - 06-11-2012 11:05

Wczoraj rano zleciłem doładowanie na 10 zł play i 5 zł play mam nadzieję ze już dzisiaj popołudniu jak zawsze będą Smile


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - enti18 - 06-11-2012 14:54

mi doszło doładowanie 10zł ale czekałem 8 dni.

Ale mam problem z zamówieniem PayPal


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - karusek - 06-11-2012 15:13

Zamówiłem wczoraj 25zł mam nadzieję że szybko dojdzie bo to dla kolegi Jerk2


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - ukryty102 - 06-11-2012 22:44

Odnoszę wrażenie, że serwis Lubietoto.pl, po prostu się zescamił. Moja wypłata na PayPal, zalega już od tygodnia, a pytanie które skierowałem na kontakt nie odniosło żadnej odpowiedzi ze strony administratorów. Undecided


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - miniek9090 - 06-11-2012 23:03

To nie scam ... Wyplaty sa realizowane "manualnie" . Jak admin wejdzie na strone i zobaczy zamowienia to wysle...
Co innego doladowania , sa rozdawane z automatu . 24h i mas zasilone konto.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 06-11-2012 23:22

(06-11-2012 23:03)miniek9090 napisał(a):  To nie scam ... Wyplaty sa realizowane "manualnie" . Jak admin wejdzie na strone i zobaczy zamowienia to wysle...
Co innego doladowania , sa rozdawane z automatu . 24h i mas zasilone konto.

Co za brednie. Doładowania nie są rozdawane z żadnego automatu, natomiast admin wchodzi na stronę kilkanaście razy dziennie i zamówień nie wysyła. Na e-maile nie odpowiada- na obecną chwilę wysłałem około 7 (pierwszy 3 tygodnie temu, ostatni wczoraj).


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - miniek9090 - 06-11-2012 23:35

To ty piszesz brednie... Zamowilem jednego dnia 3 doladowania 10 zl i5 zl na dwa numery i odziwo doszlo w tym samym czasie... Jakim cudem wyslalby tyle przelewow w tak krotkim czasie manualnie??


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 06-11-2012 23:47

(06-11-2012 23:35)miniek9090 napisał(a):  To ty piszesz brednie... Zamowilem jednego dnia 3 doladowania 10 zl i5 zl na dwa numery i odziwo doszlo w tym samym czasie... Jakim cudem wyslalby tyle przelewow w tak krotkim czasie manualnie??

Proszę cie nie bądź śmieszny, albo nie rozumiesz co znaczy "z automatu", albo tylko się ośmieszasz. Ja mam niezrealizowane 2 doładowania i 2 wypłaty. Jedno doładowanie od 3 tygodni. Więc gdzie ten twój automat?

PS. to, że dostałeś doładowania w tym samym czasie nic nie znaczy. Są serwisy, które zdefiniowane wcześniej numery doładowują w tym samym czasie!

Lepiej zastanów się co piszesz.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - miniek9090 - 06-11-2012 23:57

Tak samo wysyla przelewy lubietoto jak uzytkownicy na allegro . Wplacaja pieniadze i automatycznie zostaje zasilone konto w ciagu 5 minut.
To ze twoje doladowania sa wysylane z ostrym opozniniem to nie moja wina. Ja dostawalem all na czas!