Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - twisted123 - 20-04-2012 14:30

@twardy like mi się odnawiają codziennie, nie narzekam.
Co do zadań są jednorazowe ale co 2 dni się odnawiają.

Dalej zapraszam chętnych. Naprawdę się opłaca. Doładowanie telefony otrzymałem w godzinę od wyboru nagrody.


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - twisted123 - 23-04-2012 18:30

Zapraszam do lajkowania z mojego refa. Doładowanie telefonu w godzinę Smile


Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 05-07-2012 10:42

[Obrazek: logo_pl.png]

Witam, powstał nowy serwis polski, bardzo atrakcyjny.

Zbieramy punkty za polubienie stron i robienie zadań oraz za granie w gry z innymi uczestnikami.

Polubienie strony: 5pkt (mozemy nieograniczona ilosc stron polubic dziennie)
Zadania: 100-200+ pkt (zadania polegaja na podaniu emaila, sa nawet bez potwierdzenia)
Gry: Gramy z innymi uczestnikami w gry, mozna wygrac nawet 2000+ punktów

Punkty zdobywa sie bardzo szybko, strony szybko sie wyklikuje, 15 minut roboty i mamy minimum do nagrody Smile

Przykładowe nagrody ze strony:
[Obrazek: 6wn2d6.jpg]

DÓWÓD:
[Obrazek: ppstpz.jpg]

LINK REF (dzieki za rejestracje wielkie Smile ) : http://lubietoto.pl/p,4567.html

Czysty: http://lubietoto.pl


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - zbieramnas2 - 05-07-2012 10:53

Jak długo zbierales?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 05-07-2012 10:55

(05-07-2012 10:53)zbieramnas2 napisał(a):  Jak długo zbierales?
W sumie nie wiem ile lacznie, co jakis czas otwieralem sobie karty i klikalem lajki, do tego zrobilem pare zadan.

20zł to tylko 4tys punktow a to sie mega szybko wbija, spokojnie mozesz w jeden dzien.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - bebek0304 - 05-07-2012 12:33

Jaki czas realizacji przelewu bankowego lub Paypal?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Lolericeer - 05-07-2012 13:23

Ja chętnie się wkręcę, serwis Polski a'la ShareYT, trochę lepszy, i to ma właśnie trzy... nie, cztery plusy! Można wygrać doładowanie, łatwo się wbija punkty, jest polski i Pendrive 8GB. Nieźle Tongue
@edit: Jest znacznie więcej nagród. No to zobaczymy, co z tego wyjdzie Wink


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 05-07-2012 13:47

Nagród jest wiecej, no i jest kasa wiec mozna fajnie wymienic Smile Maja szybki czas realizacji nagród, dla mnie to byly dwa dni i mialem zaksiegowane Smile


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - shino - 05-07-2012 14:06

ilu trzeba mieć znajomych żeby klinać w Like?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - PIOTR123 - 05-07-2012 14:12

iż żydem nie jestem rejestracja z refa przecięż mnie to nic nie kosztuje. Zobaczymy co z tego będzę