Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - McRace91 - 10-09-2012 15:49

Czy strona jest wciąż wypłacalna? Kiedy i jaką nagrodę ktoś dostał?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Max998 - 10-09-2012 16:01

A dlaczego strona ma nie być wypłacalna itp?

Posłuchałem tutaj rad i dopiero teraz zaczęło się zarabianie pkt. z tą stroną - gry, i zadania to jest to. Smile


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Denoxor - 11-09-2012 19:37

No to ja wam powiem, zrobilem zadania po 50, 100 punktow i co dalej ? Brak zadań , skonczylo sie na 800 punktach i teraz albo klikanie w lubieto albo gry. Lubieto tez sie pewnie skonczy jak bedzie z 1000 pnktow, a grac nie ma sensu bo tam graja mistrzowie swiata.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Denoxor - 11-09-2012 19:39

A i jeszcze, klikniesz w zadanie a tu zamiast zadania wyswietla sie reklama nie wiadomo skad i nie da sie wykonac tego zadania.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Max998 - 11-09-2012 22:15

Jak wyskakuje w reklama to się w nią kilka i pojawia się okno rejestracji.
Tak samo pojawia się to np. w Mypay.pl

Owszem są i mistrzowie ale oni też kiedyś zaczynali i nie skacze się od razu na głęboką wodę tylko zaczyna od małych ilości pkt. np. od 10. I stopniowo z naszym doświadczeniem i umiejętnościami przechodzimy na większe ilości punktów. Podobnie jak z pokerem też jest tam wielu zawodowców a i nowi zarabiają i wygrywają niejednokrotnie.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Denoxor - 12-09-2012 05:44

Reklama nie pasuje do opisu zadania tak jak i zadanie do wykonania po kliknieciu w reklame nie zawsze jest zaliczane. To raz.
A dwa, mistrzowie świata właśnie grają za 10 pkt. A za więcej to już chyba Bogowie i Magicy - nawet tam nie wchodziłem.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Max998 - 12-09-2012 11:13

Przesadzasz, nawet moja siostra niejednokrotnie tam wygrywała a nie jest żadnym mistrzem a już nie mówię o Bogu.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 13-09-2012 12:50

Ja na razie złożyłem reklamacje bo nie dostałem jednego doładowania, a drugie źle zrealizowano. Jak dostane odpowiedź to dam wam znać.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - xJAmaTOx - 13-09-2012 15:27

Oj cprx ile ja razy z Tobą w klocki przegrałem Big Grin
Mi doładowanie w chwilę doszło ;]


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - cpr - 15-09-2012 11:16

(13-09-2012 15:27)xJAmaTOx napisał(a):  Oj cprx ile ja razy z Tobą w klocki przegrałem Big Grin
Mi doładowanie w chwilę doszło ;]

No w sumie mi to też raczej tak średnio idzie Rolleyes


Ps. nadal czekam na doładowania.