Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - miniek9090 - 17-08-2012 23:53

chyba jest zakładka kontakt ;p
http://scr.hu/0quo/icobr


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - marcel_kk - 18-08-2012 10:34

Codziennie kilka nowych lików,
najprawdopodobniej zalezy to od ilości znajomych.


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - Roxi5017 - 18-08-2012 10:44

Gdy się raz zrobi zadania i wyklika na początku te like'i to później ciężko na coś nazbierać bez gier Wink Długo to trwa.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - spokomanek - 19-08-2012 11:44

A jak jest z Tymi zadaniami ?? :>
Odświeżają się jakoś ?? Tongue


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - twardy - 19-08-2012 13:05

te zadania sa ostatnio cos zjebane... albo maja status 'oczekuje na akceptacje' a ich sie w ogole nie robilo Big Grin albo zadan nie zalicza

czemu ten watek jest przypiety?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - twisted123 - 22-08-2012 10:29

@twardy tego też jestem ciekaw. Napisałem do moderatora, że Ciamciaj zrobił doubla tematu a moderator połączył 2 tematy do kupy i podpiął. Sam regulamin co innego mówi ale cóż ktoś może robić double tematu ale normalny osobnik tego nie może.

Co do zadań to jest coś podobnego jak na MyPay. Trzeba po każdym z nich czyścić "cookie".

PS: Oto część regulaminu:
Kod:
5. Jeden serwis = Jeden temat. Nie tworzymy kilku tematów o jednym buxie lub surfbarze.

6. Nie zamieszczamy postów z reflinkiem w tematach, których nie założyliśmy samemu.



RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - Ensibarth - 23-08-2012 21:09

Nie wiem, czy jestem jedynym, nie sądzę, ale nie mogę się zalogować na swój profil FB, ponieważ metoda weryfikacji osób po zdjęciach mnie zniszczyła i chyba koniec zabawy z lubietoto, chyba, ze nowe konto, ale to tez nic nie zmieni.


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - sonyericsson - 25-08-2012 13:54

(18-08-2012 10:34)marcel_kk napisał(a):  Codziennie kilka nowych lików,
najprawdopodobniej zalezy to od ilości znajomych.

sprawdzone info Smile?


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - surfer0700 - 25-08-2012 14:15

Raczej ściema. Mam kilkaset znajomych, a na lajki czekam różnie. Zazwyczaj kilka dni.


RE: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! - marcel_kk - 25-08-2012 14:45

A komunikat Ci się nie pojawiał: "Masz za mało znajomych, zapraszamy później." ?