Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - wrrr - 18-07-2012 13:48

Zrobiłem dzisiaj konto wbiłem te 1k pkt no i zobacze czy mi konto doładują
jak tak to jest sens dalszego nabijania ;D


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - xXxPiciaxXx - 18-07-2012 13:49

jak wbiłeś 1k pkt w jeden dzień ? gry czy zadania wszystkie Ci weszły?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - wrrr - 18-07-2012 15:59

zadania chyba z 4/5 i reszte z lubie to a w grach przedupiłem 45pkt

własnie dostałem doładowanie 5zeta na konto czyli serwis jest wypłacalny Wink


[Obrazek: 96944720888279671082.jpg]



nr zamazałem iksami


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - fafu777 - 21-07-2012 09:41

Ciekawe jak długo się utrzyma


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - PawkusPL - 23-07-2012 09:55

Wczoraj posiedziałem z 30min i uzbierałem 700punktów aż mi się skończyły like, dzisiaj wchodzę i też nie mam lików do klikanie, wiecie co ile się pojawiają nowe?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - tollusiek - 23-07-2012 10:08

Początek był kolorowy, dużo lajków, punkty leciały. Zadania też się robiło i niektóre nawet zaliczało! Co z tego, że na drugi dzień już było zero stron do polubienia, zadania te same, które jak zrobiłem to pisało, że oczekują na akceptacje i tak w nieskończoność... Jeśli chodzi o gry - czasami wiadomo, przegrywamy, ale raczej dzieje się to częściej niż wygrywanie (w moim przypadku). Zostawiłem ten serwis w spokoju, szkoda moich nerwów.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - rayden - 23-07-2012 10:11

Ta strona jest jednorazowa. Tzn. robisz jedno konto, wykonujesz wszystkie możliwe zadania i lajki. I wymieniasz na doładowanie za 5zl.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - fryzjer - 23-07-2012 13:55

Jedna z użytkowników serwisu napisała że:
Cytat:wypłacili 20 zł -jeszcze 80zł- Ciekawe że napisali mi żebym nie zbierała punktów bo od dziś ( czyli niedzieli) nie będą wypłacane- ponoć mają jakies poważne problemy. A jak u was??
Czyżby serwis upada ?
Moje doładowania od piątku nie są zrealizowane


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Szympek - 23-07-2012 15:48

Hmm mam tam 2 000 tys pkt, chciałbym uzbierać 4 000, czy może lepiej teraz wypłacić, żeby nie upadł ten serwis?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - PawkusPL - 23-07-2012 16:10

Ta strona na prawdę zapowiadała się fajnie.. No ale jak widzę można tam najwyżej doładowanie za 5zł wyklikać.