Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - xXxPiciaxXx - 13-07-2012 10:20

ja w zadaniach mam same konkursy i jakąś gre, ale i tak mi ich nie zalicza, lajków ostatnio też nie dostaje, wychodzi na to ze można teraz w moim przypadku zarobić tylko na poleconych albo mieć farta w jakieś grze.. :S zapowiadało się dobrze


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Max998 - 13-07-2012 11:26

Lajków co prawda nie ma codziennie ale jak się trafią to można spokojnie z 60 pkt. zarobić.
Wystarczy chcieć i nieco się napracować, nie ma nic za darmo chyba, że SCAM'y.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 13-07-2012 12:40

Tak jak pisze max, są lajki, ja codziennie wlasciwie jakies nowe mam, do tego wystarczy zagrac pare gier w jakas gre i juz punkty sie zgarnia.
Zadania zlicza około 50%.


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - xXxPiciaxXx - 13-07-2012 12:47

a macie jakieś sposoby na te gry bo ja szczerze mówiąc więcej przegrałem niż wygrałem, zawsze miałem dobrą pamięć i nie wierze że niektórzy co ze mną wygrywali w Memory Cards poprostu mają dobrą pamięć ^^


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - ciamciaj - 13-07-2012 16:30

Tak jak ktos wczesniej pisal, trzeba duuuuzo grac Sad


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - matimus - 13-07-2012 18:03

Czy wy też teraz macie 0 stron do polubienia ?


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Meloman - 13-07-2012 19:36

Duużo grania w gierki. Najbardziej polecam kolorowe kulki i mistrza klawiatury. Klocki odradzam no chyba że jesteś mistrzem tetrisa, a memory card jest trudny po prostu.

W mistrzu klawiatury - jeśli masz szybkie rączki dasz rade, mi zawsze udaje się dobić przynajmiej do 39 i wyżej.

W kolorowych kulkach łatwo wygrywać z innymi - wystarczy ustalić sobie jakiego koloru jest najwięcej i starać się wyklikać inne kolory i zostawić tylko jeden, aby się połaczyły w jędną ogromną całość, takim sposobem bez problemu dostaniemy końcowy wynik będzie przynajmiej 1700pkt i więcej Smile


Szkoda że zablokowali mi konto na FB czy coś bo już bym sobie wybrał słuchawki Sennheiser'a i czekał na przesyłkę...


A teraz kto może niech pomoże : http://zarabiam.com/Temat-Problem-z-facebookiem-prosze-o-pomoc-55978

Odwdzięcze się paroma dolarami na Payza Smile


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Szympek - 14-07-2012 07:22

(13-07-2012 18:03)matimus napisał(a):  Czy wy też teraz macie 0 stron do polubienia ?

Tak, mam 1245 pkt + 980 z poleconych i NIC DALEJ NIE MOGĘ...


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - Drawiec23 - 14-07-2012 07:50

wczoraj zamówiłem doładowanie. Ostatnio gdy zamawiałem przyszło po jakiejs godzinie a teraz musze czekać już cały weekend


RE: Lubietoto.pl - Zarabiaj na likeach - MEGA SZYBKO! MIN w 15 minut! - marcel_kk - 14-07-2012 08:21

(14-07-2012 07:22)Szympek napisał(a):  
(13-07-2012 18:03)matimus napisał(a):  Czy wy też teraz macie 0 stron do polubienia ?

Tak, mam 1245 pkt + 980 z poleconych i NIC DALEJ NIE MOGĘ...

Zwiększ liczbe znajomych, jak miałem ich ok. 40 to było
mało do polubienia, zwiekszyłem do 200 róznica jest kolosalna.