Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] (/Temat-Lubietoto-pl-Serwis-z-nagrodami-Minimum-w-15-minut-SCAM-55552)



Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami - Minimum w 15 minut! [SCAM] - twisted123 - 14-04-2012 14:40

Witam, chciałem przedstawić serwis jakim jest LubieToTo.pl Jest to serwis na którym poprzez zdobywanie punktów można wymieniać je na nagrody. Rejestracja to nic więcej jak kliknięcie przycisku "zaloguj się przez Facebook" a więc trzeba być zalogowanym na Facebooku i kliknąć ten przycisk.

Czysty link: lubietoto.pl
Reflink: lubietoto.pl/p,1259.html

Zdobywanie punktów:
1) Lubie to ( Klikasz w link który przekierowywuje Cię na stronę Facebook wraz z otwarciem nowej karty, następnym krokiem jest kliknięcie przycisku Lubie to! Gotowe. Za tak wykonane polecenie otrzymujesz: +5 pkt )
2) Polecania ( Bardzo proste, poprzez swój link z którego zarejestruje się jakakolwiek osoba otrzymujesz: 20% jego zarobków )
3) Zadania ( Wykonujesz zadania i zdobywasz za nie punkty. Otrzymujesz: różnie, w tej chwili od 100 do 300 punktów )
4) Gry ( Aktualnie dostępnę są dwie gry Memory Cart oraz Kolorowe Kulki. Otrzymujesz: w zależności od wpisowych punktów i ilości graczy )

Nagrody:
1) Doładowanie 5zł - koszt 1 000pkt.
2) Doładowanie 10zł - koszt 2 000pkt.
3) Doładowanie 25zł - koszt 5 000pkt.
4) Przelew 20zł - koszt 4 000pkt.
5) Przelew 50zł - koszt 10 000pkt.
6) Przelew 100zł - koszt 20 000pkt.
7) Pendrive 8GB USB - koszt: 8 000pkt.
8) Słuchawki Sennheiser HD201 - koszt 20 000pkt.
9) X-Box 360 Slim 250GB - koszt: 200 000pkt.

Serdecznie zapraszam z reflinka. Pomoc na PW lub GG: 9904938


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - mireck - 15-04-2012 12:59

W miesiąc ile punktów można wyciągnąć samemu??


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - twisted123 - 15-04-2012 13:15

@mireck to zależy tylko i wyłącznie od tego ile będzie fanpage oraz ile czasu nad tym posiedzisz. Ale naprawdę polecam ja w 1 dzień miałem już doładowanie za 5 zł, więc wcale nie tak źle.


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - mireck - 15-04-2012 13:21

Nom, nieźle nieźle Wink
Ja zbieram na przelew 100 zł, jak uzbieram to wam powiem ile się zbiera na coś ciekawego Wink


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - kalutor - 15-04-2012 14:31

Tak naprawdę, to serwisy tego typu to nieprzewidywalny czas oczekiwania na osiągnięcie minimum do wypłaty. Nie można bowiem przewidzieć, ile tak naprawdę przyjdzie nam kliknąć "lajków" i innych "polubień", bo to zależne jest od ilości chętnych którzy decydują się na wprowadzanie swoich stron /fan page/ do systemu reklamowego. Jednego dnia może być ich 100, by na następną ofertę do kliknięcia czekać tydzień, miesiąc czy rok. Po "wyklikaniu" dostępnej puli reklamowej, znajdujemy się w pułapce oczekiwania na kolejną pulę, chociażby na jedną, dwie oferty, a te nie nadchodzą. Zaglądamy i sprawdzamy często, czy coś się nie pojawiło, i na tym właśnie polega pułapka. Pułapka bo już poświęciliśmy jakiś czas na klikanie i szkoda nam zmarnować zarobionych kwot, punktów itp. Więc czekamy...


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - Limitless - 15-04-2012 14:55

A skąd wgl wiecie , że wypłacą Smile?


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - twardy - 15-04-2012 15:13

bo kilka tematow nizej jest dowod wyplaty...po zalozeniu konta fanpejdzuf do polubienia bylo chyba ze 100, jeszcze kilka zadac do zrobienia, wiec bez problemu na doladowanie 1 dnia sie nazbiera


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - twisted123 - 15-04-2012 18:17

@kalutor nie wprowadzaj nikogo w błąd serwis jest dosyć nowy a już cieszy się popularnością. Codziennie około 150 fanpage więc jest na czym zbierać.
@Limitless co do wypłat to są dowody i to nawet na tym forum, ja dziś zamawiam doładowanie i powiadomię was o wiarygodności serwisu.


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - kalutor - 15-04-2012 18:29

Nikogo nie wprowadzam w błąd. To o czym piszę powyżej, to tylko i wyłącznie moje przemyślenia. Wracając zaś do tematu, to ciekaw jestem tych 150 fan page do polubienia, i to codziennie...
Bardzo bym się zdziwił gdyby przez na przykład 30 dni, było do "lajkowania" 150 stron, tak jak twierdzisz. Dlatego umówmy się, że ja nikogo nie wprowadzam w błąd, a Ciebie nie poniosło...


RE: Lubietoto.pl - serwis z nagrodami - Synpat - 15-04-2012 18:43

Takich serwisów ostatnimi czasy powstaje bardzo wiele, nie każdy jest wiarygodny dlatego nie rejestruję się na nich.