Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PokerStrategy.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PokerStrategy.com (/Temat-PokerStrategy-com-55536)

Strony: 1 2


PokerStrategy.com - Lolekk1993 - 04-07-2012 21:51

Witam!
O stronie pokerstrategy.com była już wzmianka na forum, jednak temat już dawno został zakopany. Chciałbym zaprosić Cię do rozpoczęcia swojej kariery z pokerem online, właśnie z tą stroną. Jeżeli grałeś już w pokera albo chciałbyś się nauczyć to jest to świetna okazja. Dzięki pokerstrategy otrzymasz darmowy kapitał startowy na wybranym przez siebie poker roomie (50$, ok 150zł), zupełnie za darmo*. Jeśli go stracisz, nie odpowiadasz za to. Nadwyżkę możesz w każdej chwili wypłacić, a całość wraz z kapitałem startowym możesz zagarnąć po "ugraniu" odpowiedniej ilości punktów, które zbierają się podczas gry. Rejestrując się z mojego reflinku, otrzymasz wsparcie, dzięki któremu otrzymasz kapitał startowy, nie stracisz go i nauczysz się grać. Podpowiem również jak wkręcić się w grę w turniejach o duże pieniądze, za darmo. Tak więc zapraszam do rejestracji, później na PW, gdzie omówimy szczegóły. Jak ktoś się zarejestruje, proszę nie zaczynać nic bez wcześniejszej wymiany wiadomości. Pozdrawiam!

*ABY OTRZYMAĆ 50$ NA START, TRZEBA ROZWIĄZAĆ ŁATWY QUIZ POKEROWY. ODPOWIEDZI ZNAJDUJĄ SIĘ W PARU ARTYKUŁACH DO KTÓRYCH MA SIĘ DOSTĘP W TRAKCIE.

Mój Link: http://pl.pokerstrategy.com/#uI6D70

Czysty Link: http://pl.pokerstrategy.com/


[Obrazek: 04-EOOxZSO.gif]



RE: PokerStrategy.com - yizer - 04-07-2012 22:00

Ten cały quiz nie jest łatwy. Nawet po przeczytaniu kilku artykułów, a ugranie 100 pkt na poziom silver jest troszkę długotrwałe.


RE: PokerStrategy.com - Lolekk1993 - 04-07-2012 22:19

Zależy też, który quiz, do jakiej strategi pokerowej. A po co poziom silver? Żeby mieć dostęp do większej ilości artykułów? Nie jest to niezbędne.


RE: PokerStrategy.com - yizer - 04-07-2012 22:23

Nie żeby mieć dostęp do artykułów. Poziom silver potrzebny jest do wypłaty ugranych pieniędzy, i to zależy od PokerRoomu ile pkt trzeba ugrać, a ugranie tych pkt to jest czasochłonne.


RE: PokerStrategy.com - Lolekk1993 - 04-07-2012 22:33

No to oczywiście, że jest czasochłonne a dla niektórych niemożliwe, ale jeśli ktoś naprawdę chcę, ma czas to jest to do zrobienia Smile) A jak nie to jeśli się gra rozsądnie to można te 50$ obrócić w te kilkadziesiąt dni i nauczyć się na nich grać w pokera. NIC NIE RYZYKUJĄC. A wiadomo, że nawet jak się nie ugra tych punktów to nadwyżka, którą możemy w tym czasie wyprodukować zostaje u nas Smile)


RE: PokerStrategy.com - Lukasz36016 - 05-07-2012 19:06

Samo roztrzaskanie tego quizu nie należy do łatwych, nie można mieć chyba ani jednego błędu


RE: PokerStrategy.com - patyczak18 - 05-07-2012 19:52

(05-07-2012 19:06)Lukasz36016 napisał(a):  Samo roztrzaskanie tego quizu nie należy do łatwych, nie można mieć chyba ani jednego błędu

Ja mogę pomóc w rozwiązaniu quizu.
Ostatnio pomogłem użytkownikowi shino.
Pozdrawiam i zapraszam na PW


RE: PokerStrategy.com - shino - 05-07-2012 22:21

(05-07-2012 19:52)patyczak18 napisał(a):  
(05-07-2012 19:06)Lukasz36016 napisał(a):  Samo roztrzaskanie tego quizu nie należy do łatwych, nie można mieć chyba ani jednego błędu

Ja mogę pomóc w rozwiązaniu quizu.
Ostatnio pomogłem użytkownikowi shino.
Pozdrawiam i zapraszam na PW

Potwierdzam i polecam osobą które nie umieją sobie dać rady z quizem ;D


RE: PokerStrategy.com - Lolekk1993 - 06-07-2012 06:42

Koledzy ale prosiłbym o nie spamowanie na temat pomocy w pokerstrategy, chcesz pomagać, załóż własny temat. A quiz jest prosty jak się tylko troche do niego przyłożysz. Wszystko masz przecież w artykułach, do których masz dostęp w trakcie rozwiązywania. W quizie pomagam w ostateczności. Zależy mi na tym żeby ktoś nauczył się grać i nie przegrał kapitału startowego. Zapraszam Wink


RE: PokerStrategy.com - patyczak18 - 06-07-2012 09:42

(06-07-2012 06:42)Lolekk1993 napisał(a):  Koledzy ale prosiłbym o nie spamowanie na temat pomocy w pokerstrategy, chcesz pomagać, załóż własny temat. A quiz jest prosty jak się tylko troche do niego przyłożysz. Wszystko masz przecież w artykułach, do których masz dostęp w trakcie rozwiązywania. W quizie pomagam w ostateczności. Zależy mi na tym żeby ktoś nauczył się grać i nie przegrał kapitału startowego. Zapraszam Wink

Ok wybacz Wink