Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań moim poleconym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Zostań moim poleconym. (/Temat-Zostan-moim-poleconym-55505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostań moim poleconym. - Fractal - 08-08-2012 11:30

Jestem już po miesiącu współpracy z twistedem i czas na jakieś krótkie podsumowanie i ocenę.

Ogólnie rzecz ujmując jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam go innym użytkownikom zaczynającym z PPA. Sam byłem kompletnie zielony a już w pierwszy dzień udało mi się zarobić kilka dolarów. Oferowane nisze są naprawdę ciekawe, dość wyszukane i przede wszystkim - nie wymagają spędzenia 24 godzin przy komputerze, aby było widać rezultaty w postaci pierwszych pobrań.

Jeśli chodzi o kontakt to również nie ma najmniejszych problemów, twisted odpisze na każdą wiadomość i rozwiąże każdy problem i wytłumaczy wszystko po kolei.

Podsumowując, wielki POZYTYW i POLECAM!


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 08-08-2012 13:58

@Fractal dziękuję za takie słowa, otrzymasz ode mnie pewną niespodziankę Smile

// Zapraszam wszystkich chętnych, tych którzy już coś wiedzą i tych którzy którzy są w tej dziedzinie zarabiania "zieloni". Najważniejszą rzeczą jest to aby nie odpuszczać sobie tego jak spora liczba osób, którzy byli tak napaleni, a zrezygnowali po 2-3 dniach współpracy.

// Moje konto CashFile w cyfrach ( stan na dzień 8 sierpnia 2012 ):
  • Poleceni: 38
  • Poleceni zarobili dla mnie w tym miesiącu: 68,94$
  • Najwięcej pobrań jednego pliku w miesiącu: 68



RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 12-08-2012 21:33

Poleceni wciąż rosną. Jeżeli i Ty chcesz być poleconym to zapraszam na PW lub GG: 9904938


Re: Zostań moim poleconym. - miniek9090 - 15-08-2012 18:02

zglaszam sie poraz drugi xd

Wyslane z mojej Nokii 2600


RE: Zostań moim poleconym. - surfer0700 - 15-08-2012 18:04

(08-08-2012 11:30)Fractal napisał(a):  Jestem już po miesiącu współpracy z twistedem i czas na jakieś krótkie podsumowanie i ocenę.

Ogólnie rzecz ujmując jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam go innym użytkownikom zaczynającym z PPA. Sam byłem kompletnie zielony a już w pierwszy dzień udało mi się zarobić kilka dolarów. Oferowane nisze są naprawdę ciekawe, dość wyszukane i przede wszystkim - nie wymagają spędzenia 24 godzin przy komputerze, aby było widać rezultaty w postaci pierwszych pobrań.

Jeśli chodzi o kontakt to również nie ma najmniejszych problemów, twisted odpisze na każdą wiadomość i rozwiąże każdy problem i wytłumaczy wszystko po kolei.

Podsumowując, wielki POZYTYW i POLECAM!

To miałeś szczęście z tymi wyszukanymi niszami, gratulację.
Ja niestety nie miałem takiego szczęścia.
Ale ogólnie twisted spoko koleś, można śmiało do niego pisać.


RE: Zostań moim poleconym. - rkac1997 - 15-08-2012 20:10

CHETNIE DOLACZE Smile pISZ na PW bo GG szwankje Wink


RE: Zostań moim poleconym. - Tello - 15-08-2012 20:30

Proszę o PW :] Chętnie dołączę.


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 16-08-2012 21:06

Zapraszam chętnych, pomogę wszystkim i udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie przejmuj się czy jesteś początkujący czy już próbowałeś swoich sił.

// Dziękuję wszystkim za opinię Smile

@surfer0700 odezwij się na GG, znajdziemy jakieś nisze Smile


RE: Zostań moim poleconym. - surfer0700 - 16-08-2012 21:55

(16-08-2012 21:06)twisted123 napisał(a):  @surfer0700 odezwij się na GG, znajdziemy jakieś nisze Smile

Ok, dzięki stary. Jak będziesz miał chwilę to sam napisz. Widzę, że masz masę roboty Wink Nie chcę przeszkadzać.


RE: Zostań moim poleconym. - WazzaP - 23-08-2012 15:15

Są wolne miejsca? Smile