Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań moim poleconym. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Zostań moim poleconym. (/Temat-Zostan-moim-poleconym-55505)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 16-07-2012 19:32

Można już pisać, właśnie wróciłem z roboty.


RE: Zostań moim poleconym. - hutas22 - 17-07-2012 19:07

witam napisalem do pana na gg prosze o kontakt


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 01-08-2012 13:14

Dla chętnych zarabiania z mojego polecenia są nowe poradniki i sposoby znajdowania niszy. Do tego "mały" gratis.


RE: Zostań moim poleconym. - szy1sw - 01-08-2012 22:01

Interesuje mnie tylko jedno. Sposób opiera się na filmikach youtube czy coś innego?(nie interesuje mnie co tylko czy to coś innego)


RE: Zostań moim poleconym. - tollusiek - 02-08-2012 10:08

Napisałem prywatną wiadomość, jeżeli jest wolne miejsce to z chęcią bym chciał zacząć z Twoją pomocą, twisted123. Pozdrawiam Smile


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 03-08-2012 20:35

@Doom

Po 1 wejdź na CF i sprawdź link do sygnaturki.
Po 2 nikogo nie chcę oszukać
Po 3 oszukujesz sam siebie


RE: Zostań moim poleconym. - Fractal - 04-08-2012 20:31

Po prostu obrazek jest nieodświeżony z poprzedniego miesiąca. Robisz aferę nie wiadomo o co.


RE: Zostań moim poleconym. - tollusiek - 04-08-2012 20:43

Pierwszą rozmowę na gadu-gadu mamy za sobą. Czekam na kontynuację konwersacji, a w późniejszym czasie - na efekty w postaci pieniążków Smile


RE: Zostań moim poleconym. - twisted123 - 06-08-2012 12:05

@Niestety nie mogłem przez jakiś czas odpisywać na GG, i nie będę mógł odpisywać jeszcze przez kilka dni. Powodem jest śmierć mojego teścia. Tych którzy oczekują pomocy ode mnie bardzo przepraszam, odezwę się najszybciej jak będzie to tylko możliwe.


RE: Zostań moim poleconym. - tollusiek - 06-08-2012 12:55

(06-08-2012 12:05)twisted123 napisał(a):  @Niestety nie mogłem przez jakiś czas odpisywać na GG, i nie będę mógł odpisywać jeszcze przez kilka dni. Powodem jest śmierć mojego teścia. Tych którzy oczekują pomocy ode mnie bardzo przepraszam, odezwę się najszybciej jak będzie to tylko możliwe.

Nie musiałeś nawet o tym pisać. Po prostu, sprawa prywatna i nikomu nic do tego, jaka ona konkretnie jest. Skoro już to napisałeś, to cieszę się, że szanujesz tym, którym pomagasz i chcesz, by oni wiedzieli o wszystkim. Oby tak dalej, a ja czekam na dalszy kontakt, jeśli już wrócisz do pomagania. Pozdrowienia Smile