Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? (/Temat-Jak-skutecznie-ominac-weryfikacje-SMS-na-Youtube-55443)

Strony: 1 2


Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - m4rcin93 - 03-07-2012 01:04

Przedstawiam Wam poradnik, który skutecznie ominie weryfikację SMS na YouTube.
Tym sposobem będziecie mogli założyć nieograniczoną ilość kont YT w bardzo krótkim czasie.

Screeny umieściłem w spoilerach ze względu na duży rozmiar Smile

1. Wchodzimy na https://adwords.google.pl/
2. Klikamy 'Uruchom Teraz' w prawym górnym rogu.
3. Zaznaczamy 'Nie używam podanych tu usług.'
4. Wpisujemy nasze dane(e-mail,2x hasło) i przepisujemy CAPTCHe.
5. Przechodzimy dalej klikając 'Utwórz konto'
6. Następnie klikamy 'Kontynuuj'.
1/3 czynności zakładania konta za nami. Teraz wchodzimy na naszą skrzynkę pocztową i potwierdzamy link aktywacyjny.
Konto zostało zweryfikowane.
Przechodzimy teraz do ostatniego etapu rejestracji konta YT.

1. Otwieramy http://youtube.com
2. Klikamy 'Zaloguj się' w prawym górnym rogu.
3. Wpisujemy hasło, które podawaliśmy na samym początku i klikamy 'Zaloguj się'.
4. Żadnych numerów telefonu nie podajemy, przechodzimy dalej klikając 'Zapisz i kontynuuj'
Konto założone. Nasz nick wygląda teraz jak e-mail podawany przy rejestracji,więc musimy go teraz zmienić tworząc kanał.

1. Wchodzimy na http://www.youtube.com/create_channel
2. Wpisujemy nazwę czyli nasz nick YT i resztę danych.
3. Po uzupełnieniu danych klikamy 'Dalej'

Gotowe! Nasze konto zostało w 100% zweryfikowane bez użycia telefonu! Smile
Mam nadzieję, że komuś przyda się ten sposób Smile

PS. Polecam 3 skrzynki pocztowe do kont:
1) o2.pl - 4 konta email
2) t.pl
3) poczta.hostil.pl - brak CAPTCHy przy rejestracji


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - pikusix1 - 03-07-2012 08:40

Dooobre, leci plus.


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - vipper - 04-07-2012 19:25

Taklie głupie pytanie, a po co to Adwork Media? Ja i bez tego mam konto Youtube Smile


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - ciamciaj - 05-07-2012 01:21

(04-07-2012 19:25)vipper napisał(a):  Taklie głupie pytanie, a po co to Adwork Media? Ja i bez tego mam konto Youtube Smile

To nie jest Adworkmedia tylko Adwords google Smile


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - m4rcin93 - 05-07-2012 02:29

(04-07-2012 19:25)vipper napisał(a):  Taklie głupie pytanie, a po co to Adwork Media? Ja i bez tego mam konto Youtube Smile

Masz konto YT, bo prawdopodobnie masz tylko jedno konto.
Przy zakładaniu dużej ilości kont pojawi się weryfikacja SMS.
Przedstawiłem Wam sposób jej ominięcia w tym poradniku Smile


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - adam064732 - 05-07-2012 10:53

A czy jest może sposób ominięcia weryfikacji ale dla konta gmail.com ?


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - vipper - 05-07-2012 18:36

(05-07-2012 02:29)m4rcin93 napisał(a):  
(04-07-2012 19:25)vipper napisał(a):  Taklie głupie pytanie, a po co to Adwork Media? Ja i bez tego mam konto Youtube Smile

Masz konto YT, bo prawdopodobnie masz tylko jedno konto.
Przy zakładaniu dużej ilości kont pojawi się weryfikacja SMS.
Przedstawiłem Wam sposób jej ominięcia w tym poradniku Smile

Mam 4 konta YT i tylko 1 weryfikowane


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - Driver494 - 16-07-2012 08:27

Ale i tak jak kombinujemy z botami itp. i tak póżniej wyświetli się weryfikacja?


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - Szakallt - 16-07-2012 09:38

metoda działa jeśli chodzi o jednorazowe ominięcie weryfikacji. Natomiast po tygodniu gdy chciałem odpalić je do bota wszystkie wymagały weryfikacji...


RE: Jak skutecznie ominąć weryfikację SMS na Youtube? - Driver494 - 16-07-2012 18:57

a jak je miałem zweryfikowane "poczatkowo" i po bocie telefonicznie to bedzie jeszcze wymagało weryfikacji?