Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie inwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Gdzie inwestować? (/Temat-Gdzie-inwestowac-55397)

Strony: 1 2


Gdzie inwestować? - pr3tor - 02-07-2012 11:16

Witam

Mam do was małe pytanie odnośnie inwestycji. Chciałbym swoje zgromadzone zarobki przeznaczyć na inwestycje. Ze swojej strony co polecacie i dlaczego? Mam do zainwestowania na początek 100$ do ciągłej reinwestycji.


Piszcie co polecacie, jakie zarobki i dlaczego.:-))
Z góry dziękuję.

PS: Dodam jeszcze, że gdy dostane wypłatę z cpalead to dorzucę jeszcze jakieś 200$:-)


Serwis musi być pewny!


RE: Gdzie inwestować? - adrick1197 - 02-07-2012 11:19

Ja bym ci polecal najbardziej to zeek rewards na start a gdy bys dostal z cpa lead to wplac najlepiej w bannersbroker pakiet za 145$ + traffic Smile lub jesli zwerbowal bys kilka osob to zamiast trafficu panele Smile
Pozdro Smile


RE: Gdzie inwestować? - Admin - 02-07-2012 11:41

zły dział, przenoszę


RE: Gdzie inwestować? - adax84 - 02-07-2012 11:48

(02-07-2012 11:16)pr3tor napisał(a):  Serwis musi być pewny!

Nie ma takich - chcesz coś pewnego to pozostaje lokata w banku Smile

Ostatnio jest trochę zamieszania, poupadało parę ciekawych programów... na dzisiaj najbardziej stabilny wydaję się JBP i Mint.

EDIT:
aaa i jeszcze BB wydaję się stabilnym programem.


RE: Gdzie inwestować? - hotboy1981 - 02-07-2012 12:44

hej
zapisz sie do zeekrewards ja juz mam pewna grupke osob i wszyscy sa zadowoleni. chetnie Ci wytlumacze co i jak sie poruszac tam zeby zarabiac
gg 2852635
mail: [email protected]

zapraszam chetnych ktorzy chca zainwestowac


RE: Gdzie inwestować? - Rayner25 - 02-07-2012 17:56

Według mnie bezpieczna inwestycja to MTV - mytrafficvalue.
Nowy świetny serwis, które jednak sporo ludzi jeszcze nie rozumie. Nie rozumie też, że to tak samo a nawet bardziej bezpieczna inwestycja jak JBP czy BannersBroker tylko tam nie musisz pilnować żadnych paneli czy matryc Smile Wystarczy mieć mózg na miejscu i można fajnie się bawić mnożąc pieniądze.

Jeśli interesuje cię program to kontaktuj się na GG: 4011246 a pomogę ci wejść w program i pokażę jak działa. Powadzę obecnie 3 osoby i są z tego mega zadowolone. Tam się po prostu nie da stracić.


RE: Gdzie inwestować? - luksed - 02-07-2012 17:57

Nie patrz na te wszystkie hieny, tylko sam zdecyduj, przeanalizuj i zainwestuj.


RE: Gdzie inwestować? - Rayner25 - 02-07-2012 18:00

Jakie znowu hieny. Jak byś wiedział, to akurat w MTV z poleconych majątku nie uzbierasz. Pomagam bez interesowanie. W innym miejscu prowadzę cały wątek o MTV i jakoś nie wymagam od nikogo rejestracji z poleconego.
Będzie chciał wejść to niech wchodzi. Nie spodoba się to nie. Już cię trochę fantazja ponosi luksed.


RE: Gdzie inwestować? - Lontek - 02-07-2012 18:35

Just been Paid - nie jest to typowy hyip, lecz program stale zrównoważony. Program z najmniejszym ryzykiem straty. Napisz na PW to dam refa i umówimy się. Za każdą pozycję zapłacę Ci 0.5$, więc jeśli zainwestujesz 100$ to oddam Ci 5$ Smile


RE: Gdzie inwestować? - kamikadze22 - 02-07-2012 18:41

(02-07-2012 18:35)Lontek napisał(a):  Just been Paid - nie jest to typowy hyip, lecz program stale zrównoważony. Program z najmniejszym ryzykiem straty. Napisz na PW to dam refa i umówimy się. Za każdą pozycję zapłacę Ci 0.5$, więc jeśli zainwestujesz 100$ to oddam Ci 5$ Smile

I mówi to typ który nadal w sygnaturze ma refa do filesonic Jerk