Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Propozycja dla Niepewnych użytkowników. (/Temat-Propozycja-dla-Niepewnych-uzytkownikow-55221)



Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - ann - 28-06-2012 01:01






Cytat:Witam, oferuje 110-120% w ciągu 3 dnich. Procent jest zależny od tego w jaki sposób sie wypowiadasz.

Program w ktorym zyskuje pieniądze to: Royalty7

Wpłacasz do mnie pieniądze do max 10$ a po dniu trzech dniach wypłacasz 11,0-12,0$ .

Oferta dla osób które nie są przekonane, a ich portfel nie pozwala na wplate na royalty7.


Oferta dla 2-3 osób dziennie. Chciałbym przeprowadzić okres próbny. Dziennie zarabiam 9,20$

Majacze o propozycji, ale mam nadzieje, ze po piwie jeszcze mnie zrozumiecie.


RE: Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - Szakallt - 28-06-2012 01:57

chyba za mało postów, żeby ktoś od tak powierzył Ci pieniądze


RE: Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - ann - 28-06-2012 02:02

(28-06-2012 01:57)Szakallt napisał(a):  chyba za mało postów, żeby ktoś od tak powierzył Ci pieniądze

Słuchaj, licze narazie na małe kwoty. Np. 3 osoby wpłacą po 3$ to za 3 dni pozbęde się razem 10,8$.

Szukam jakiegoś darmowego Hyip kodu ktory będzie działał tylko dla wybranych osób, żeby było wszystko sprawnie. Zamierzam kupić domene mojehyip.eu od znajomego.

Pozatym ktoś się orientuje jak działa ten cash back w AliorBanku? Kupując np. laptopa za 4000$ zwracają mi 5%. Jeżeli oddam laptopa to i tak będe miał tam kase? Smile


RE: Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - LessiPL - 28-06-2012 02:32

robisz temat o inwestycji a pytasz o alior, ogarnij człowieku, temat powinien już polecieć do kosza.


RE: Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - Killer - 28-06-2012 02:33

I leci do kosza gdyż temat o Royalty7 istnieje od dawna a to nie miejsce na reklamowanie swoich refów.
Co do aliora zrób osobny temat w dziale "epłatności" a uzyskasz odpowiedź.


Propozycja dla Niepewnych użytkowników. - Killer - 28-06-2012 02:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.