Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam iPoda Nano 5g - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam iPoda Nano 5g (/Temat-Sprzedam-iPoda-Nano-5g-55048)



Sprzedam iPoda Nano 5g - Danielek1808 - 24-06-2012 16:42

Witam!
Mam na sprzedaż iPoda Nano 5-tej generacji. Ma wbudowaną pamięć 16gb. iPod w stanie idealnym. Właściwie nieużywany. Stan techniczny w 100% sprawny, nigdy nie bylo z nim problemow, gra czysto i robi bardzo dobre zdjecia Sprzęt wysokiej jakości, ze względów na swoje gabaryty jest bardzo poręczny.
Cena: 380zł

Zdjęcia dla zainteresowanych na PW.


RE: Sprzedam iPoda Nano 5g - bee555 - 01-07-2012 16:31

Bardzo chętnie kupię ipoda, proszę tylko o jakieś zdjęcia.


RE: Sprzedam iPoda Nano 5g - jess07 - 06-07-2012 15:15

bee555, jeśli ta oferta byłaby nieaktualna, to ja mam do sprzedania praktycznie NOWEGO ipoda nano 5g 16gb. Cena: 290zł !!! Smile


Sprzedam iPoda Nano 5g - surfer0700 - 26-06-2013 17:55

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.