Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programowanie, kodowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Programowanie, kodowanie? (/Temat-Programowanie-kodowanie-55032)

Strony: 1 2


Programowanie, kodowanie? - Fetz - 24-06-2012 11:20

Ostatnio zagłębiłem się w temat programowanie, kodowania. HTML, PHP itp.
Znam pewnego kolege, który na kodowaniu stron zbija wręcz niebotyczne sumy, ma jedynie 16 lat, a ponad 6 tyś złotych na koncie i strony w realizacji za 3,200 zł i 4,000 zł. Wymaga to sporego wysiłku i nauki, jednak podejmuje się tego. Wam też to polecam, ostatnio dostałem zlecenie na aż(!) 50 zł na zaprojektowanie/'wykodowanie' czatu na pewnej stronie, dam dowód przelewu w poniedziałek. Smile
A wy, co o tym myślicie?

Jeśli chcecie ciekawe poradniki i skuteczne programy - zapraszam na pw.


RE: Programowanie, kodowanie? - BabciaKleofas - 24-06-2012 11:42

(24-06-2012 11:20)Fetz napisał(a):  (!) zł
Ile to na dolary? Wink


RE: Programowanie, kodowanie? - Fetz - 24-06-2012 12:34

@Poprawione Tongue
50 zl = 15$


RE: Programowanie, kodowanie? - sheko12 - 02-11-2013 12:35

Co do programowania, obecnie samymi umiejętnościami dajmy na to w języku PHP programista jest w stanie osiągnąć dużo poprzez napisany i równie dobrze zlecony skrypt, połączenie MySQL + szablon daje nam strone internetową za która otrzymujemy ciekawe pieniążki Smile

Siedze w tym temacie od dosyć dawna, staram się znajdywać czas na kursy w tej kwesti, osobiście będę wiązał z tą branżą przyszłość pewnie jak ty Smile

Owszem, nauka samego języka skryptowego nie jest prostą lekcją, ale dla kogoś kto chce sie tym zajmować i sprawia mu to przyjemność to nauka języka jest żadnym problemem Wink

Obecnie mogę stwierdzić, iż typowy dobry programista jest w stanie się utrzymywać bez żadnego problemu Wink bez pracy np gdzieś na etacie Wink

Programowanie to piękna sprawa Smile


RE: Programowanie, kodowanie? - dom3lek - 02-11-2013 12:50

Z mojej strony mogę powiedzieć, że programowanie może przynieść wiele korzyści. Potrafię pisać w wielu językach, ale głównie do zarobku wykorzystuje PHP + MySQL. Niestety cały czas trzeba się kształcić w tym kierunku. Nie wystarczy przeczytać książki z 200x roku.


RE: Programowanie, kodowanie? - damianus627 - 02-11-2013 13:05

Na Programowaniu można zarobić, jednak trzeba to lubić robić, ponieważ niektórzy patrzą tylko na pieniądze.


RE: Programowanie, kodowanie? - snopp21 - 02-11-2013 14:23

Kodowanie połączone z umiejętnościami graficznymi jest bardzo dobrze. Jednak programowanie jest "bardziej" opłacalne. Programistów jest znacznie mniej.


RE: Programowanie, kodowanie? - barto - 02-11-2013 15:54

Oczywiście hajs bedzie tym większy im bedziesz lepszy, ale pamietaj to nie jest taka prosta robota


RE: Programowanie, kodowanie? - sheko12 - 02-11-2013 19:11

''robota'' nie jest przyjemna, ''praca'' już inaczej to słowo brzmi/czyta sie Wink jeśli posiada się odpowiednie umiejętności to praca jest lekka Smile i przyjemna


RE: Programowanie, kodowanie? - damianus627 - 02-11-2013 19:22

(02-11-2013 15:54)barto napisał(a):  Oczywiście hajs bedzie tym większy im bedziesz lepszy, ale pamietaj to nie jest taka prosta robota

Jak naprawdę komputery i informatyka cię interesuje to programowanie będzie łatwe. Jednak należy pamiętać o tym iż trzeba się najpierw przyłożyć do nauki.