Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi (/Temat-Fanatyk-gry-Diablo-III-chcial-zabijac-ludzi-54981)

Strony: 1 2


Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - LessiPL - 23-06-2012 06:56

W centrum Poznania policja zatrzymała 30-letniego pracownika firmy komputerowej, który przyszedł do biura z trzema nożami. Wcześniej na portalu społecznościowym napisał, że idzie zabijać ludzi.

[Obrazek: z11783858N,Noze--ktore-policjanci-znalez...anym-w.jpg]
fot. Materiały policji
Noże, które policjanci znaleźli przy zatrzymanym w centrum Poznania mężczyźnie
więcej zdjęć



We wtorek przed południem policja otrzymała dziwną informację: - Kolega przyszedł do pracy z nożami. Dziwnie się zachowywał, mówił tylko o grze Diablo III. Bałem się, że coś mi zrobi, więc wyskoczyłem przez okno i uciekłem.

W tym samym czasie inny mężczyzna zawiadomił policję o wpisie na portalu społecznościowym. Jeden z fanów Diablo III napisał, że idzie zabijać ludzi.

- Policjanci skojarzyli te fakty i pojechali pod siedzibę firmy przy ul. Kościuszki - mówi rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Mężczyzna, widząc patrol, podszedł do policjantów i zapytał, czy idą z nim zabijać. Został obezwładniony. Karetka zabrała go do szpitala psychiatrycznego. Lekarze podejrzewają u niego zaburzenia osobowości.

Mężczyzna ma 30 lat, pracuje w firmie komputerowej, ostatnio spędzał czas, grając w Diablo III. To kolejna część popularnej gry komputerowej, która miała premierę przed tygodniem. Gracze wcielają się w jednego z bohaterów (barbarzyńcę, szamana, czarownika, mnicha lub łowcę demonów) i ruszają do walki z legionami zła. Przy 30-latka policjanci znaleźli trzy duże noże.

To nie pierwszy taki przypadek. Niedawno w Bydgoszczy 23-latek pobił półrocznego syna, bo ten przeszkadzał mu w grze na komputerze. Policjantom przyznał, że jest od gry uzależniony. Włodzimierz Glinka zajmujący się leczeniem uzależnień mówił wtedy w "Gazecie", że nie ma większej różnicy między narkomanem, hazardzistą, alkoholikiem a maniakalnym graczem: - Przeniesienie życia do sieci powoduje kompletne rozregulowanie emocjonalne i wypaczenie moralności.


źródło : Gazeta.pl


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Max998 - 23-06-2012 20:32

Cóż jak widać nie wszyscy mogą grać w gry lub mieć kontakt z komputerem.. Undecided


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Ombrinho - 24-06-2012 21:20

To już, są ludzie, którzy mylą rzeczywistość z komputerem......heh, ewidentnie gość chciał sobie trochę "podekspić" Jerk2


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - LessiPL - 24-06-2012 21:28

Podobno że za informatyków 100 punktów expa, za księgową 250 expa a za prezesa 1500 expa !
Panowie w niebieskich mundurach to inni gracze w trybie co-operacyjnym (niefortunnie nie chcieli z nim współpracować i od razu przeszli w tryb pvp).
Facebook to czat ogólny.


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Max998 - 24-06-2012 21:30

Nawet nie chcę wiedzieć ile za Tuska/Kaczyńskiego/Rydzyka. Big Grin


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - BabciaKleofas - 24-06-2012 21:35

Ciekawe tylko, w co grał Hitler, że mu tak czachę spaczyło.


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - eve667 - 24-06-2012 21:36

Porażka.


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Max998 - 24-06-2012 21:45

Cóż są i takie cuda na świecie, a o wielu jeszcze nie wiemy. W głowie mi się nie mieści jak można mieć zryta banię by po grze wyjść na ulicę i chcieć zabijać ludzi.. :o


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - LessiPL - 24-06-2012 21:53

co racja to racja max, ciekawe eksperymenty chodzą po naszej polskiej ziemi =/


RE: Fanatyk gry Diablo III chciał zabijać ludzi - Ombrinho - 25-06-2012 09:32

Wiesz to i tak dobrze, że z nożami, w Stanach Zjednoczonych takie kwiatki też się zdarzają tylko, że jak tam jednemu odje**e, to wychodzi na ulice nie z nożem, tylko z bronią i urządza sobie strzelaninę... kiedyś mi się o uszy obiło, że była jakaś strzelanina...hm... nie wiem czy nie w jakieś szkole, gościowi trochę kopuła się zlasowała i zaczął strzelać do ludzi..... to podobno kwiatek tak dobrze strzelał, że miał parę headshotów