Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lemon666 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Lemon666 (/Temat-Lemon666-54816)



Lemon666 - Skipi - 18-06-2012 14:49

Przestrzegam przed tym użytkownikiem najpierw pisał, że mam pobrać od niego 10 plików, za które zapłaci 20zł, warunek był taki, że mam zmieniać ip przed każdym pobraniem no i spoko wszystko zmieniane było a kasy nie zapłacił bo napisał, że wykryli to na firecash, ale co z tego ? Kasa miała być za pobrania z góry a nie po wypłacie, także przestrzegam przed nim.


RE: Lemon666 - miniek9090 - 04-07-2012 21:17

pewnie teraz doszła wyplata i kupił sobie nową zabaweczkeSmile


RE: Lemon666 - lemon666 - 06-07-2012 11:26

Witam!
Postaram się to wyjaśnij aby nie przypinano mi łatki oszusta. Wygląda to tak ze faktycznie umawiałem się z tym użytkownikiem na pobrania, ale zastrzegłem że ma to zrobić tak żeby nie było fraudów. On tak oczywiście na pewno nie będzie. Ale jednak poprosiłem o weryfikacje administratorów FC i nie mieli pewności ale powiedzieli że na 95% te pobrania zostaną cofnięte. Dlatego nie będę ryzykował. Powiedziałem o tym Skipiemu. Dlatego nie rozumiem dlaczego oskarża mnie teraz o oszustwo.


RE: Lemon666 - miniek9090 - 17-07-2012 12:13

chyba temat do zamknięciaBig Grin