Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki (/Temat-Prosba-o-pomoc-w-zainwestowaniu-dowolnej-ilosci-gotowki-54637)

Strony: 1 2


Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - HardCoreSex - 13-06-2012 06:13

Witajcie.
Mamy z rodzicami taki kłopot, zalegamy niecałe 2.000 zł za czynsz i mamy miesiąc na spłate. Wiem że nie powinny was obchodzić moje problemy, ale może moglibyście rzucić jakąś radą czy cokolwiek. Możemy wziąść pożyczke i zainwestować to w coś tylko żeby było małe ryzyko.

Bardzo was proszę.


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - Ruska34 - 13-06-2012 07:08

JSS triper np.. Ale to zawsze jest ryzyko.


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - Morlok - 13-06-2012 07:52

Cześć. Rzuć mi PW/GG i coś wymyślimy. Jakkolwiek nie zrobisz to pamiętaj
proszę, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem, ale można je minimalizować
przy odrobinie rozsądku. I broń boże nie bierz kredytów których nie będziesz w stanie spłacić


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - HardCoreSex - 13-06-2012 08:35

A just been paid? Podobno 100% pewności


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - teel - 13-06-2012 08:41

JustBeenPaid jest praktycznie najstabilniejsze, ale masz tam 2% dziennie i 1,5% w weekendy, więc sam najlepiej wiesz czy ten zarobek Cię urządza, jeśli chcesz zarobić gotówkę w krótkim czasie.


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - Morlok - 13-06-2012 08:41

(13-06-2012 08:35)HardCoreSex napisał(a):  A just been paid? Podobno 100% pewności

Odradzam.
Po pierwsze - NIGDY sie nie wrzuca gotówki w jeden program. Nawet 3 to mało

Po drugie - Za mały zysk (około 138 - 142% w 80 dni), więc musiałbyś pożyczyć 6 tysięcy. Stać Cie na to?

Po trzecie - justbeenpaid nie ma ŻADNYCH udokumentowanych przychodów,
więc jest prawdopodobnie piramidą. Osobiście znam pewniejsze acz mniej dochodowe programy, a więc na pewno daleko mu do 100%

Chcesz to pogadamy na priv


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - adax84 - 13-06-2012 08:49

(13-06-2012 08:35)HardCoreSex napisał(a):  Podobno 100% pewności

W tego rodzaju programach nigdy nie ma 100% pewności. Jest większy zysk niż przy np. lokacie bankowej, ale i większe ryzyko. Dzisiaj płacą, jutro być może a co będzie pojutrze... tego nikt Ci nie zagwarantuję.

Możesz spróbować na JPB (zysk dzienny 2% pn.-pt. i 1.5% sob.-niedz.) i Royalty7 (7% dziennie, każdego dnia roboczego przez 30 dni) czy FX7 Pro (zysk 10% dziennie przez 20 dni) chociaż mi osobiście wydaję się on najmniej stabilny. Pamiętaj jednak nie bierz na inwestycję pożyczki.


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - HardCoreSex - 13-06-2012 11:32

Dlaczego nie brać pożyczki na inwestycje?


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - xUnholy - 13-06-2012 11:40

Nigdy nie ma pewnosci, ze jakis HYIP nie padnie. Ogolna zasada inwestowania - inwestuj tylko i wylacznie kase, ktora mozesz stracic.

Kwote na zalegle rachunki pozycz od rodziny. W ostatecznosci pozyczka w banku. Od Prowidenta i chwilowek trzymaj sie z daleka w takiej sytuacji.


RE: Prośba o pomoc w zainwestowaniu dowolnej ilości gotówki - adax84 - 13-06-2012 11:44

Dźwignia finansowa powinna być wykorzystywana, kiedy godzimy się na stratę całości lub części kapitału... kiedy ta strata nie spowoduję załamania się naszych finansów. Jest taki straty skecz w którym pada "ja się ciebie nie pytam ile można zarobić.. Ty mnie lepiej powiedz ile można stracić" - tak więc najlepiej inwestować wiedząc ile można stracić, żeby nie zrobić sobie seppuku. Jeżeli strata kapitału z pożyczki nie stanowi dla Ciebie problemu to ok, ale z tego co jest napisane w pierwszym poście można odnieść odmienne wrażenie. Decyzja należy do Ciebie Smile