Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Olszi - 05-05-2013 21:13

Nawet jak przelew z paypal zleciłem w czwartek a konto ograniczyli w sobote ?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Majka - 05-05-2013 21:19

(05-05-2013 21:13)Olszi napisał(a):  Nawet jak przelew z paypal zleciłem w czwartek a konto ograniczyli w sobote ?

Jeżeli stan konta pp masz minusowy sądzę, że automatycznie zablokowali Ci wypłatę. Pewności nie mam - zobaczymy raczej dopiero we wtorek.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - lamparciczka - 05-05-2013 22:25

(05-05-2013 21:13)Olszi napisał(a):  Nawet jak przelew z paypal zleciłem w czwartek a konto ograniczyli w sobote ?

jeśli masz blokadę konta, ograniczenie, spór, saldo ujemne to wtedy wszelkie wypłaty są wstrzymane, nie otrzymasz żadnych pieniędzy dopóki konto nie zostanie odblokowane
chyba, że dogadasz się z pp w kwestii zamknięcia konta a oni zrobią ci przelew, jest to jakiejś wyjście ale na siebie już konta paypal nie założysz i na nikogo z rodziny spod twojego adresu zameldowania


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 05-05-2013 22:32

ja od siebie dodam jeszcze skromnie tak :

koniec kombinatorstwa polaków w strefie paypal Smile jest to zbyt znana marka i poważna by sobie pozwolili na takie sytuacje i jakiekolwiek machlojki, każdego polaka konto na które przychodzą przelewy z kont nie zweryfikowanych zostaną sprawdzone, jeśli uznają, że są jakiekolwiek przesłanki do zablokowania z tego tytułu to zostaną zablokowane, poproszone o skany dokumentów by je zweryfikować i jeśli ich będzie brak to konto blok dożywotnio nadawcy i odbiorcy a pieniądze ich przelew na konto bankowe to już indywidualna decyzja konsultanta i ich dobra wola w tej tematyce


taka prywatna informacja od znajomej osoby z zarządu paypal Smile

od siebie : najwyższa pora by nauczyć małoletnich kombinatorów, że pp jest bankiem i obowiązują wszelakie różne zasady do których należy się stosować, ale polak kombinator nauczony jest, że przepisy są po to by je łamać to zakończy się era kombinatorstwa poprzez paypal


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Olszi - 05-05-2013 23:32

Ale czy przesyłanie pieniędzy z konta niezweryfikowanego na konto zweryfikowane ( teraz mam na myśli 2 różne osoby ) to już machlojki i łamanie regulaminu ?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tomazzi - 05-05-2013 23:44

(05-05-2013 23:32)Olszi napisał(a):  Ale czy przesyłanie pieniędzy z konta niezweryfikowanego na konto zweryfikowane ( teraz mam na myśli 2 różne osoby ) to już machlojki i łamanie regulaminu ?

polacy nauczyli ich, że konto nie zweryfikowane to konto fake, albo osoby niepełnoletniej - więc jedna i druga opcja to rzeczy łamiące reg pp
także biorą się za machlojki i kombinowanie polaków, z resztą tam gdzie polak tam i kombinactwo
wprowadzą pewnie wymóg wysłania dowodu by konto po założeniu zostało aktywowane, inaczej z pp się nie skorzysta, więc żaden małolat konta nie założy Smile

sam widzisz, że oszustwo i kombinowanie nie popłaca, gdybyś nie kombinował to nie miałbyś problemu jaki masz, a problem masz na swoje własne życzenie i przez swoje kombinowanie


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - namal1 - 06-05-2013 09:59

(05-05-2013 22:32)tomazzi napisał(a):  ja od siebie dodam jeszcze skromnie tak :

koniec kombinatorstwa polaków w strefie paypal Smile jest to zbyt znana marka i poważna by sobie pozwolili na takie sytuacje i jakiekolwiek machlojki, każdego polaka konto na które przychodzą przelewy z kont nie zweryfikowanych zostaną sprawdzone, jeśli uznają, że są jakiekolwiek przesłanki do zablokowania z tego tytułu to zostaną zablokowane, poproszone o skany dokumentów by je zweryfikować i jeśli ich będzie brak to konto blok dożywotnio nadawcy i odbiorcy a pieniądze ich przelew na konto bankowe to już indywidualna decyzja konsultanta i ich dobra wola w tej tematyce


taka prywatna informacja od znajomej osoby z zarządu paypal Smile

od siebie : najwyższa pora by nauczyć małoletnich kombinatorów, że pp jest bankiem i obowiązują wszelakie różne zasady do których należy się stosować, ale polak kombinator nauczony jest, że przepisy są po to by je łamać to zakończy się era kombinatorstwa poprzez paypal

Też się cieszę z tego powodu Smile W końcu nie będzie przelewów z kont kombinatorstwa dzieci na konta starszych kolegów. Chce ktoś kombinować to niech przelewa bezpośrednio na swoje konta izzy w mbanku dostępne od 13 roku życia.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - misiaczek25 - 06-05-2013 10:06

Ja już przez 2 lata mam ograniczone konto na PayPal dlatego już wolę z tego nie korzystać :-(.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - lamparciczka - 06-05-2013 10:11

(06-05-2013 09:59)namal1 napisał(a):  
(05-05-2013 22:32)tomazzi napisał(a):  ja od siebie dodam jeszcze skromnie tak :

koniec kombinatorstwa polaków w strefie paypal Smile jest to zbyt znana marka i poważna by sobie pozwolili na takie sytuacje i jakiekolwiek machlojki, każdego polaka konto na które przychodzą przelewy z kont nie zweryfikowanych zostaną sprawdzone, jeśli uznają, że są jakiekolwiek przesłanki do zablokowania z tego tytułu to zostaną zablokowane, poproszone o skany dokumentów by je zweryfikować i jeśli ich będzie brak to konto blok dożywotnio nadawcy i odbiorcy a pieniądze ich przelew na konto bankowe to już indywidualna decyzja konsultanta i ich dobra wola w tej tematyce


taka prywatna informacja od znajomej osoby z zarządu paypal Smile

od siebie : najwyższa pora by nauczyć małoletnich kombinatorów, że pp jest bankiem i obowiązują wszelakie różne zasady do których należy się stosować, ale polak kombinator nauczony jest, że przepisy są po to by je łamać to zakończy się era kombinatorstwa poprzez paypal

Też się cieszę z tego powodu Smile W końcu nie będzie przelewów z kont kombinatorstwa dzieci na konta starszych kolegów. Chce ktoś kombinować to niech przelewa bezpośrednio na swoje konta izzy w mbanku dostępne od 13 roku życia.

BRAWO DLA PAYPAL Smile najwyższa pora na zmiany w tematyce polskich nieletnich oszustów Smile

jeśli wprowadzą wymóg weryfikacji w celu aktywacji konta paypal przesłanie skanu dowodu to większość dzieci nie będzie korzystała z paypal z powodu braku 18-stu lat Smile


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - ghostreaction - 08-10-2013 07:20

Mój dostęp został ograniczony z automatu, bo przy logowaniu do konta zapomniałem wyłączyć CyberGhost VPN. Wytłumaczyłem sprawę mailowo, zalogowałem się z prawdziwego IP, ale z tego co widzę w odpowiedzi to mają nie bardzo kompetentnych pracowników, którzy twierdzą, że ten program nie może być przyczyną ograniczonego dostępu. Skierowali sprawę do specjalisty od kont, ciekawe jaka będzie odpowiedź. Przypuszczam, że to jedno logowanie z anonimowego IP spowoduje masę problemów z ich śmiesznym podejściem do sprawy.