Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 15-06-2012 04:05

Co byś im nie wysłał i napisał, to i tak Ci
zablokuja konto na 180 dni.
To było celowe działanie aby przejąć kontrole nad naszymi
pieniędzmi na 180 dni.

A oto potwierdzenie tego w ich odpowiedzi:

Po przeanalizowaniu Pana konta PayPal stwierdziliśmy, że prowadzona przez Pana działalność związana jest z nadmiernym ryzykiem, dlatego postanowiliśmy podjąć odpowiednie kroki w celu zamknięcia Pana konta.
1. Najpierw wstrzymamy wszelkie środki zgromadzone na Pana koncie zgodnie z pkt. 2 poniżej, ponieważ większość reklamacji, w tym obciążeń zwrotnych, zgłaszana jest właśnie w tym czasie. Jeśli ma Pan zobowiązania finansowe wobec firmy PayPal lub innych użytkowników, a saldo na Pana koncie jest ujemne, radzimy wyrównać je jak najszybciej, aby uniknąć utrudnień w postaci rozstrzygnięć na drodze sądowej.

2. Po 30 dniach (od daty wysłania tej wiadomości e-mail) dokonamy pierwszego przeglądu Pana konta w celu oceny ryzyka i zdecydowania o zwolnieniu zgromadzonych na nim środków. Skontaktujemy sie z Panem w tej sprawie za pomocą wiadomości e-mail. Pierwszy przegląd Pana konta umożliwi nam podjęcie decyzji zgodnej z jednym z 3 poniższych scenariuszy. Prosimy pamiętać, że będziemy informować Pana na bieżąco na temat wyniku każdego kolejnego przeglądu.

- Wszystkie środki zgromadzone na Pana koncie zostaną zwolnione i będzie miał Pan możliwość ich wypłacenia. Prosimy pamiętać, że jeżeli nie zdecyduje się Pan wypłacić środków, podczas kolejnego przeglądu zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystania w celu zrekompensowania ewentualnych strat; lub

- Część środków zgromadzonych na Pana koncie zostanie zwolniona. W tej sytuacji poinformujemy Pana, jaka kwota będzie dostępna do wypłacenia.
Dokonamy wówczas drugiego przeglądu po 30 dniach zgodnie z procesem opisanym w pkt.2; lub

- Żadna część środków zgromadzonych na Pana koncie nie zostanie zwolniona, jeżeli ustalimy, że ryzyko strat finansowych dla firmy PayPal jest większe bądź równe sumie środków zgromadzonych na Pana koncie.


Pana konto może zostać poddane przeglądowi najwyżej 5 razy w odstępach liczących 30 dni aż do 180 dnia licząc od daty wysłania tej wiadomości e-mail. Jeśli po tym czasie na Pana koncie wciąż będą zgromadzone środki, zostaną one wówczas zwolnione i będzie Pan miał możliwość ich wypłacenia.

Powodem podjęcia przez nas decyzji o dalszym wstrzymywaniu środków mogą być kolejne reklamacje lub roszczenia zgłoszone na Pana koncie.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - bartex89 - 15-06-2012 10:10

wczoraj dostałem od nich ankiete czy jestem zadowolony z ich obsługi i usług. niestety jak wszyscy beda tak niezadowoleni jak ja, to nie wróże im nic dobrego w przyszlosci.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Boniekk - 15-06-2012 11:23

Też mi takie coś doszło
Robimy kurna wielką międzyforową akcje JP - Jeb*ć Paypal.
Zrobimy taką zadyme żeby sobie kurna zapamiętali że z nami się nie zadziera.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - bartex89 - 15-06-2012 11:44

wystarczy w ankiecie dawac: ze sie nie poleci ich znajomym itd ti beda mieli nad czym myslec


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Szaman1644 - 15-06-2012 17:38

Może zróbmy taki jakby odwołanie od blokady i podpisujmy się. Zrobię coś takiego w innym temacie. Zbierzmy z 1000 osób i może ustąpią.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - marcel_kk - 15-06-2012 18:16

Napisałem odwołanie, ale odpisali ze nie
uznają.
Moze 1000 osób by coś zdziałało, w narodzie siła.... Wink


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - RainbowDash - 15-06-2012 19:37

Miałem konto PP założone na wymyślone dane, więc w żaden sposób nie podam im teraz dowody itd... nie posiadam konta bankowego, więc to też odpada. Czy po 180 dniach będę mógł przesłać pieniądze na inne konto PP ?


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - konrad200399 - 15-06-2012 20:12

LOL. Mam tak samo jak wy wszyscy. Mam tak samo jak rainbow (dane nie są prawdziwe) nie dodawałem karty ani itp. na szczęście miałem tam 0,71 groszy. Możemy jakoś się zwołać, albo podajcie do sądu !! Złamano prawo do nietykalności majątkowej(tak mnie się zdaje).


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - xPietrek - 15-06-2012 21:37

(15-06-2012 20:12)konrad200399 napisał(a):  Mam tak samo jak wy wszyscy. Mam tak samo jak rainbow (dane nie są prawdziwe) nie dodawałem karty ani itp. na szczęście miałem tam 0,71 groszy. Możemy jakoś się zwołać, albo podajcie do sądu !! Złamano prawo do nietykalności majątkowej(tak mnie się zdaje).

Taaak, kombinujcie z sądami, na pewno wygracie. Podaliście nieprawdziwe dane, lub jesteście niepełnoletni - łamiecie regulamin PayPala. Mają prawo zablokować konto. Pewnie jeszcze większość nie rozlicza się ze skarbówką, więc więcej problemów to ściągnie niż pożytku.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - BabciaKleofas - 15-06-2012 22:49

@UP: Co racja, to racja, ale ja np. jestem pełnoletni, ze skarbówką nie mam z czego się rozliczać, dane mam prawidłowe, jedyne wpłaty to grosze od ludzi z zarabiam.com? Co w takim razie zrobiłem złego?