Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony (/Temat-PAYPAL-Dostep-do-Twojego-konta-zostal-ograniczony-54565)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - N55 - 13-06-2012 14:49

Mi przysłali to samo. Mam tylko 2 problemy - mój dowód stracił ważność kilka dni temu(a jeszcze nie zdążyłam wyrobić nowego) i jeżeli chodzi o potwierdzenie adresu, to nie mam żadnych rachunków, jedyne co mam to upomnienie z banku o tym, że miałam pieniądze na minusie. Co o tym myślicie?

A jeśli chodzi o informacje dotyczące transakcji to co mam powiedzieć, że to zarobki z buxów?

Proszę o odpowiedź Smile


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Rathil - 13-06-2012 14:51

Można mieć raczej tylko jedno konto. Po jakimś czasie i tak by znaleźli że są takie 2.
Ja na swoim koncie miałem 30gr i też nie będę do nich pisał bo 18 lat nie mam, ani konta w banku więc raczej konta nie odzyskam.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Matez - 13-06-2012 16:23

(13-06-2012 14:51)Rathil napisał(a):  Można mieć raczej tylko jedno konto. Po jakimś czasie i tak by znaleźli że są takie 2.
Ja na swoim koncie miałem 30gr i też nie będę do nich pisał bo 18 lat nie mam, ani konta w banku więc raczej konta nie odzyskam.

Domyślam się że można mieć tylko jedno. Wink Tylko chodzi mi o to czy bardzo rygorystycznie tego pilnują, oraz czy jak moje pierwsze konto zostało zablokowane (lub, jak to pp nazywa, "ograniczone" - co kto woli) i założy się drugie to czy można mieć z tego powodu jakieś nieprzyjemności z PayPalem. Ja na swoim koncie miałem lekko ponad 6 euro.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - tom345 - 13-06-2012 16:32

a mi odpisali że moja sprawa jest rozpatrywana i zadzwonią lub odpiszą na poczte email


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - xUnholy - 13-06-2012 19:32

(13-06-2012 14:49)N55 napisał(a):  Mi przysłali to samo. Mam tylko 2 problemy - mój dowód stracił ważność kilka dni temu(a jeszcze nie zdążyłam wyrobić nowego) i jeżeli chodzi o potwierdzenie adresu, to nie mam żadnych rachunków, jedyne co mam to upomnienie z banku o tym, że miałam pieniądze na minusie. Co o tym myślicie?

A jeśli chodzi o informacje dotyczące transakcji to co mam powiedzieć, że to zarobki z buxów?

Proszę o odpowiedź Smile

Moze byc prawo jazdy lub paszport (co do paszportu nie mam pewnosci). Jesli nie masz, to zadzwon do nich i spytaj sie czy "przeterminowany" Wink dowod moze byc, ewentualnie co zamiast. Jesli chcieli jakis papier potwierdzajacy adres zamieszkania np rachunek za wode (tak wnioskuje po twoim poscie) to rowniez w rozmowie telefonicznej o tym powiedz - bo pewnie nie mieszkanie.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - nitram - 13-06-2012 20:12

U mnie to wygląda tak wczoraj prosili o wysłanie dokumentów dowód osobisty itp + wyciągi z kont bankowych. (Pomijam już fakt że 2 tygodnie temu prosili mnie o to samo). Wysłałem tak jak pani po drugiej stronie słuchawki kazała. I dzisiaj już mam odpowiedź żeby było ciekawie mail dotarł po godzinie 18 a wiadomo o tym czasie już nie działa info linia więc dopiero jutro będę się dowiadywać co dalej. Nie muszę chyba dodawać że ich decyzja nie jest dla mnie zadowalająca i będę walczyć o swoje.
Cytat:Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Martin Małyska).

W trosce o bezpieczeństwo systemu PayPal często przeprowadzamy kontrole
kont mające na celu wykrycie potencjalnego ryzyka. Po przeprowadzeniu
kontroli Twojego konta podjęliśmy decyzję o zamknięciu go ze względów
bezpieczeństwa.

Dokładamy wszelkich starań w celu zminimalizowania zakłóceń działalności
Twojej firmy.

Jeśli saldo Twojego konta PayPal wynosi zero i z kontem nie wiążą się
nierozwiązane sprawy, takie jak reklamacje kupujących czy obciążenia
zwrotne, dostęp do Twojego konta pozostanie ograniczony.

-----------------------------------
Opcje wypłaty środków
-----------------------------------

Opcja 1. Jeśli musisz zwrócić środki kupującym, możesz użyć w tym celu
pieniędzy zgromadzonych na swoim koncie PayPal.

Aby zwrócić środki kupującemu:
1. Zaloguj się do swojego konta PayPal.
2. Kliknij łącze "Kontakt z nami" znajdujące się na dole dowolnej strony.
3. Kliknij łącze "Kontakt z działem obsługi klienta".
4. W sekcji "Wybierz temat" zaznacz opcję "Wysyłanie/odbiór pieniędzy".
5. W sekcji "Wybierz temat podrzędny" zaznacz opcję "Zwrot/anulowanie
płatności".
6. Kliknij przycisk "Kontynuuj" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby
zwrócić płatności.

Opcja 2. Pieniądze na Twoim koncie PayPal zostaną zablokowane na okres 180
dni. Po 180 dniach wyślemy wiadomość e-mail z informacją o sposobie odbioru
pozostałych środków.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Z poważaniem

PayPal

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Wiadomości przesyłane na tę
skrzynkę e-mail nie są czytane, a serwis PayPal nie odpowiada na nie. Aby
uzyskać pomoc, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Pomoc w
prawym górnym rogu dowolnej strony serwisu PayPal.

Copyright Š 1999-2012 PayPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PayPal (Europe) S.Ă r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, 5ème étage, L-2449 Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349



RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - N55 - 13-06-2012 20:16

Dostałam instrukcję:

Aby przesłać informacje drogą elektroniczną:
- Zaloguj się do konta PayPal.
- Przejdź do Centrum rozstrzygania.
- W części „Instrukcje dotyczące zdjęcia ograniczeń” kliknij przycisk
Rozstrzygnij.

Ale nie mogę znaleźć tych przycisków w Centrum rozstrzygania.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - Matez - 13-06-2012 20:19

@N55
Ktoś tam wyżej pisał, aby pisać bezpośrednio do nich na maila [email protected] - odpisują do 24 godzin.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - nitram - 13-06-2012 20:30

Można pisać ale oni takie maile "smarują" że szkoda gadać lepiej dzwonić.


RE: PAYPAL - Dostęp do Twojego konta został ograniczony - N55 - 13-06-2012 20:31

A żaden z was nie przesyłał dowodu?