Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. (/Temat-Szukam-informacji-Bezpieczenstwo-w-sieci-hacking-ciekawostki-54439)



[Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Rzmijec - 07-06-2012 19:57

Witam serdecznie wszystkich którzy zawitali do tego tematu Tongue
Poszukuję informacji dotyczących informatyki. Chciałbym się troszkę zagłębić w temat hackingu (w celach edukacyjnych Lol) - przynajmniej tego prostego, ukrywanie się w sieci itp. Ciekawostki komputerowe, łamanie haseł wifi (dla edukacji Lol x 2) itp rzeczy, wszelkie proxy oraz TOR (dowiedziałem się o tym dzięki Wam za co z góry dziękuję). Raczej myślę, że tutaj by się nikomu nie chciało opisywać wszystkiego ciekawego za free xD Więc ja z takim zapytaniem, czy znacie, a raczej na pewno znacie Cool fora czy tam jakieś inne strony na których można się dużo dowiedzieć. Niekiedy przydała by się głębsza wiedza, np. przy akcji #FuckPobieraczek Tongue
Z góry Wam dziękuję, będę sypał reputami za każdą pomoc Smile
Jeśli by tu w jakiś sposób linki do jakiś for, stron łamały regulamin, to proszę na pw i tutaj dać znać Smile
Podrawiam, Uredie.


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - haggard - 07-06-2012 20:08

Cytat: Chciałbym się troszkę zagłębić w temat hackingu (w celach edukacyjnych )
Chcesz się zagłębić w ten temat, to poszukaj informacji w google. Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań bardzo Ci się przyda.
Proste wpisane 'hacking' do wyszukiwarki, da zapewne wynik min. kilku stron o tej tematyce, gdzie masz niemało informacji oraz kolejne odnośniki, do kolejnych stron.

Cytat:Raczej myślę, że tutaj by się nikomu nie chciało opisywać wszystkiego ciekawego za free
Nie pomyliłeś się.
Rolleyes


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Jaro070 - 07-06-2012 21:00

Zajrzyj na torowisko.


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Rzmijec - 08-06-2012 14:00

@[Vip]haggard
Dziękuję za wielką pomoc, przepraszam, że w ogóle musiałeś poświęcić czas, by napisać takiego dennego posta.
Piszę tutaj, bo chcę zasięgnąć Waszej wiedzy, z jakich stron korzystacie. I wiem co to google, więc daruj sobie taką denną odpowiedź...


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - haggard - 08-06-2012 15:21

Cytat:Chciałbym się troszkę zagłębić w temat hackingu (w celach edukacyjnych ) - przynajmniej tego prostego, ukrywanie się w sieci itp. Ciekawostki komputerowe, łamanie haseł wifi (dla edukacji x 2)
Mówisz o celach edukacyjnych. Na początek dokładnie poczytaj tematy o podstawach na stronach poświęconych danemu tematowi, poczytaj komentarze, opinie, rady innych użytkowników, bierz się za praktykę. Chcesz się zagłębić w temat? Ogarnąłeś podstawy, jesteś z nimi obeznany, to wnikliwie analizuj, czytaj artykuły, wątki, jakiekolwiek informacje na dany, interesujący temat. Napisanie z prośbą o podanie linków do już specyficznych zagadnień(ukrycie adresu ip, łamanie haseł) niekoniecznie zaowocuje w zagłębianiu tematu, za to powinieneś się brać sam, wertować ebooki, tematy itp. itd.

Cytat:Dziękuję za wielką pomoc, przepraszam, że w ogóle musiałeś poświęcić czas, by napisać takiego dennego posta.
Nie ma za co przepraszać, nie gniewam się. Smile


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Rzmijec - 08-06-2012 20:24

@up
I za tą odpowiedź szczerze dziękuję Wink.


RE: [Szukam informacji]Bezpieczeństwo w sieci, hacking, ciekawostki. - Daminn - 09-06-2012 10:09

Był już temat o hakierowaniu i jego nauce. Tam było napisane to samo co ci haggard napisał. W sumie jedno słowo - samodzielność. Na tacy nigdy w tym temacie nic nie dostaniesz, a trzeba nauczyć się jej od początku.