Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pytania dot. bwin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: pytania dot. bwin (/Temat-pytania-dot-bwin-54313)



pytania dot. bwin - Synpat - 04-06-2012 19:40

Cześć, mam parę pytań (zaczynam zabawę z bukmacherką).

1. Czytałem, że z bwin do domu mogą przyjść jakieś listy. To prawda? Często się to zdarza? Co w ogóle w nich jest zawarte?
2. Konto musi być na osobę pełnoletnią (przy wypłacie trzeba skan dowodu wysłać), nie ma żadnej opcji by to jakoś obejść? Jerk2


RE: pytania dot. bwin - Majka - 04-06-2012 20:02

1. Mam konto ok 2,5 roku - jeden list z jakąś reklamą/promocją przyszedł.
2. Trzeba być pełnoletnim - jedynym sposobem to założyć konto na rodzica, pełnoletniego brata/siostrę. Skan dowodu będzie potrzebny.
Bet-at-home tylko nie chciał żadnych skanów ale miałam potwierdzoną kartę kredytową,
Życzę dużych wygranych Smile


RE: pytania dot. bwin - mareczek - 05-06-2012 09:14

1. U mnie to samo, zadnych listow, podobnie na bahu, wczoraj przyszedl pierwszy od 3 lat dotyczacy promocji i kodu na Euro Wink
2. Widze ze rodzice ci chyba nie chca pozwolic zalozyc konta, moja rada to albo ublagaj mame i powiedz ze to nic takiego, moja sie zgodzila ;D popros starszego kolege zeby ci 'pozyczyl' nazwisko do rejestracji albo zaczekaj do 18, nie rob jednak konta bez wiedzy danej osoby bo pozniej moze byc lipa. Pozdrawiam Wink


RE: pytania dot. bwin - Synpat - 06-06-2012 20:08

mareczek napisał(a):Widze ze rodzice ci chyba nie chca pozwolic zalozyc konta

Nie chcą pozwolić i nie mam argumentu mocnego by pozwolili Tongue


RE: pytania dot. bwin - Jeppers - 06-06-2012 20:14

bwin nic nie wysyła, bet365 weryfikacje


RE: pytania dot. bwin - CORTEZ - 07-06-2012 19:20

10 złotych na start u bukmachera bez wpłaty

http://www.moneystrategy.info/raszel/