Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zacząć. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zacząć. (/Temat-Chce-zaczac-54035)

Strony: 1 2


Chcę zacząć. - xJAmaTOx - 29-05-2012 21:55

Siema.
Z okazji zbliżającego się EURO 2012 chciałbym zacząć 'zabawę' w obstawianie meczy.
No i oto kilka pytań do was:
1. Jaki serwis polecacie? (nie jestem pełnoletni)
2. Przez jakie serwisy są wpłaty/wypłaty?
3. Ile na początku trzeba włożyć
4. O co chodzi z tymi kursami.. np,: 1,20 , 2,80 ?
5. Jakieś rady ? ;>

Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
Za pomoc spróbuje się odwdzięczyć.


RE: Chcę zacząć. - broker - 29-05-2012 22:12

Na część pytań znajdziesz odpowiedź w temacie: http://zarabiam.com/Temat-Pytania-Poczatkujacego-53940

Z kursami jest tak, że jak na zwycięstwo danej drużyny jest kurs powiedzmy 1,60 zł a ty postawisz 1 zł a ta drużyna wygra to będziesz miał 1,60.


RE: Chcę zacząć. - kipeer - 30-05-2012 04:56

(29-05-2012 21:55)xJAmaTOx napisał(a):  Siema.
Z okazji zbliżającego się EURO 2012 chciałbym zacząć 'zabawę' w obstawianie meczy.
No i oto kilka pytań do was:
1. Jaki serwis polecacie? (nie jestem pełnoletni)
2. Przez jakie serwisy są wpłaty/wypłaty?
3. Ile na początku trzeba włożyć
4. O co chodzi z tymi kursami.. np,: 1,20 , 2,80 ?
5. Jakieś rady ? ;>

Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
Za pomoc spróbuje się odwdzięczyć.
A) Każdy serwis jest dobry - lepszy. Najlepszy jest ten ktory oferuje cash back. Ale Ty już odpadasz z gry. Za mało lat najwyraźniej - nieprawda Wink? W takim wypadku możesz zainwestować kase, do drugiego meczu wyjąłbyś 38,50$ wpłacając tylko 25$ Smile więc daj znać.

B) Żaden, ale moge ja Za ciebie obstawić jak dostane 10% z wygranej.
Pozatym przy postawieniu wyniku przy kwocie ok. 20zł to możemy iść na układ ja 50% ty 50% wtedy przy wygranej ja zyskuje 60% Smile.


RE: Chcę zacząć. - KrisBarca_92 - 30-05-2012 20:28

jezeli nie znasz odp na czwarte pytanie to lepiej nawet nie zaczynaj ...


RE: Chcę zacząć. - mareczek - 02-06-2012 18:57

tak jak kris napisal jesli tego nie ogarnales sam to zapewne masz z 13 lat i nie masz pojecia o obstawianiu, a tak poza tym nie radze zaczynac z Euro, tylko poczekaj na lige, bo ciezko jest cokolwiek trafic na takich imprezach, poniewaz zdarza sie wiele niespodzianek


RE: Chcę zacząć. - pikusix1 - 02-06-2012 19:20

Ale chyba każdy zaczynał obstawianie, nie? Chyba, że jesteście "Święci" i już wiedzieliście, o co chodzi z kursami. Wink


RE: Chcę zacząć. - nofuture - 05-06-2012 14:31

(30-05-2012 04:56)kipeer napisał(a):  
(29-05-2012 21:55)xJAmaTOx napisał(a):  Siema.
Z okazji zbliżającego się EURO 2012 chciałbym zacząć 'zabawę' w obstawianie meczy.
No i oto kilka pytań do was:
1. Jaki serwis polecacie? (nie jestem pełnoletni)
2. Przez jakie serwisy są wpłaty/wypłaty?
3. Ile na początku trzeba włożyć
4. O co chodzi z tymi kursami.. np,: 1,20 , 2,80 ?
5. Jakieś rady ? ;>

Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
Za pomoc spróbuje się odwdzięczyć.
A) Każdy serwis jest dobry - lepszy. Najlepszy jest ten ktory oferuje cash back. Ale Ty już odpadasz z gry. Za mało lat najwyraźniej - nieprawda Wink? W takim wypadku możesz zainwestować kase, do drugiego meczu wyjąłbyś 38,50$ wpłacając tylko 25$ Smile więc daj znać.

B) Żaden, ale moge ja Za ciebie obstawić jak dostane 10% z wygranej.
Pozatym przy postawieniu wyniku przy kwocie ok. 20zł to możemy iść na układ ja 50% ty 50% wtedy przy wygranej ja zyskuje 60% Smile.

dokładnie


RE: Chcę zacząć. - dawidpg - 05-06-2012 18:15

na start to idź sobie z tatą/bratem/sąsiadem/starszym kolegą do sts'u / totolotka i popatrz o co w tym chodzi, ewentualnie popytaj tam w środku kogoś przy stoliku.

będziesz gotowy to bet-at-home i jazda.

tych "panów" co chcą 10% zysku z wygranej to nie słuchaj bo są po prostu śmieszni, jak nie będziesz grał stawkami rzędu kilka tysięcy złotych to skanu dowodu nikt nie będzie chciał.


RE: Chcę zacząć. - Kerak - 01-07-2012 14:58

1. Jaki serwis polecacie? (nie jestem pełnoletni) bet-at-home.com , nie wymagają dowodu osobistego , dajesz swoje prawdziwe dane prócz wieku Wink
2. Przez jakie serwisy są wpłaty/wypłaty? Konta bankowe jeśli chodzi o wypłaty , wpłaty : konta bankowe , paysafecard ( nawet w kiosku możesz dostać ) na poczcie itd.
3. Ile na początku trzeba włożyć ( To zależy od ciebie , mogą być małe sumy , 1 - 5 zł , 20 zł czy ile tam chcesz , minimum to 1 zł na bet-at-home.com )
4. O co chodzi z tymi kursami.. np,: 1,20 , 2,80 ? ( Mnożnik wygranej , np. obstawiasz Hiszpania - Włochy , 20 zł na włochy , a że kurs to 3,65 , po mnożeniu , masz 70 zł wygranej Wink
5. Jakieś rady ? ;> ( Nie Tongue Sam jestem nowy )


RE: Chcę zacząć. - mareczek - 03-07-2012 15:18

a ty jestes zajebisty i dostajesz - za odnowienie, euro sie skonczylo