Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody (/Temat-Zamkniety-Zawiadomienie-Oskarzenie-o-uzywanie-bez-zgody-53856)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - CrisPL - 25-05-2012 14:53

Cytat:Dzien dobry , z calym szacunkiem witam pana ,,CrisPL'' , dostalem zawiadomienie (niestety nie moge podac danych mojego klijenta) ale pragne pana poioformowac ze ; moj klijent zwrocil sie do mnie z prosba o zalozenie sprawy w sadzie gdyz na obu pana stronach ; http://promo-free.blogspot.com/ i http://minecraft-mapy.blogspot.com/ zostaly bezprawnie i bez jego zgody udostepnione jego pliki . Jezeli strony nie zostana skasowane w ciagu 48 godzin od przeczytania tej wiadomosci to wtedy zakladamy sprawe , Dodam rozniez ze na pana stonach sa oficjalne loga ,,Orange,, ,,Rockstar Games,, , ,,Heyah,, i wiele bardzo wiele wiecej , z tymi firmami czesto sie kontaktuje wiec bardzo prosze w imieniu mojego klijenta o skasowanie stron , bo w przeciwnym razie wytoczymy panu proces .

(wiadomosc ta zostanie w ostatecznosci uzyta jako dowod w sprawie)

Dostałem takie oto powiadomienie. I mam do was pytanie czy ktoś próbuje mnie nastraszyć? Gdyż e-mail nie jest jakiś oficjalny, bo na darmowym wp. I znalazło się ono w moim spamie.


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - Jeppers - 25-05-2012 14:57

napisane po amatorsku, jeżeli to jest adwokat to chyba bez wykształcenia Smile osobiście bym miał to w pompie


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - CrisPL - 25-05-2012 15:01

Czyli mam się tym nie przejmować?


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - tomazzi - 25-05-2012 15:04

nie widzę tutaj żadnych sformułować prawniczych
jeśli byłoby to oficjalne powiadomienie to miałbyś zawarte informacje na jakiej podstawie paragrafów i artykułów coś jest od ciebie "żądane" i próbowane wyegzekwować byś wykonał
moim zdaniem olałbym 13-sto latka bo sądząc po sformułowaniach więcej nie ma
a dodatkowo jeśli byłaby to jakaś kancelaria czy adwokat na pewno nie pisałby z ogólnodostępnej poczty jaką jest wp


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - teel - 25-05-2012 15:11

Zero ortografii, zero interpunkcji, zero jakiegokolwiek smaku językowego w formułowaniu zdań, zero znajomości podstawowych zasad języka polskiego.
Nawet nie masz się w najmniejszym stopniu czego obawiać, pozdrawiam. ;d


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - bartex89 - 25-05-2012 15:12

zabawne Smile napisał : klijenta ... a pisze się "klienta "

Taki adwokat to nie adwokat, więc teraz go Ty go postrasz wg. artykułu o nekanie/zastraszanie


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - tomazzi - 25-05-2012 15:20

był tu już o ile się nie mylę pan adfokat co oszukał ludzi na te iphony czy na coś podobnego
patrząc na styl z e-mail a styl z postów to dla mnie ta sama osoba
olej pana adfokata bo szkoda sobie pseudo groźbami d... zawracać ale sam możesz odpisać, że idziesz zgłaszać sprawę i nie strasz tylko poinformuj Big Grin


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - CrisPL - 25-05-2012 15:23

Dzięki za pomoc Smile

@Edit

Odpisałem:
Cytat:Przedstaw dowód swojego stanowiska. Bo sądząc po nazwie jak i sposób w jaki napisałeś ten e-mail stwierdzam, że nie jesteś żadnym adwokatem. Uważaj, bo ja jeszcze cię zgłoszę w sądzie za zastraszanie organami ścigania. Pozdrawiam oszusta.

A on na to:
Cytat:Jezeli pan tak uwaza no to juz nie moja sprawa , do tygodnia zostanie namierzony panski adres ip a nastepnie wyslane pismy chyba ze strony znikna



RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - Zythus - 25-05-2012 17:52

What the fuck...


RE: Zawiadomienie - Oskarżenie o używanie bez zgody - bartex89 - 25-05-2012 17:57

spij spokojnie Smile