Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Konto zawieszone na sharecash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: [Zamknięty]Konto zawieszone na sharecash (/Temat-Zamkniety-Konto-zawieszone-na-sharecash-53851)



[Zamknięty]Konto zawieszone na sharecash - pr3tor - 25-05-2012 05:19

Your account has been put on hold by the administration, as you are required to update your Profile with true and complete information. Please contact us at admin[at]sharecash.org so we can quickly unblock your account.

Moje konto zostało chyba zawieszone. Co z tym fantem zrobić?


RE: Konto zawieszone na sharecash - Zythus - 25-05-2012 06:12

you are required to update your Profile with true and complete information. Please contact us at admin[at]sharecash.org so we can quickly unblock your account.


RE: Konto zawieszone na sharecash - Coristo - 25-05-2012 08:14

(25-05-2012 05:19)pr3tor napisał(a):  Your account has been put on hold by the administration, as you are required to update your Profile with true and complete information. Please contact us at admin[at]sharecash.org so we can quickly unblock your account.

Moje konto zostało chyba zawieszone. Co z tym fantem zrobić?

Wyślij na email [email protected] twoje dane(bez polskich znaków). Prawdopodobnie zablokowali twoje konto ponieważ miałeś polskie znaki w twoich danych.


RE: Konto zawieszone na sharecash - pr3tor - 25-05-2012 13:56

User name:
First Name:
Last Name:
Complete No. & Street address:
City:
State/Providence:
Country:
Zip/Postal Code:

odesłałem im pełne dane w takiej kolejności.

Teraz kolejne pytanie. Czy teraz jeśli mam pliki to zarabiam?? Bo jak sprawdzałem link poprawnie działa.


RE: Konto zawieszone na sharecash - pr3tor - 25-05-2012 21:00

Please be advised that according to our ToS #4 and in order to avoid fraud, we need two pieces of acceptable identification (passport, birth certificate, driver's license, student ID, utility bill etc) showing full name and address, so we can verify your true identity. Once we receive proper documentation, we will restore your account and update your profile.


Failure to comply in a timely manner will result in payment delay or account deletion.

czyli musze wysłać skan dowodu?


RE: Konto zawieszone na sharecash - xPietrek - 25-05-2012 21:38

Tak, skan dowodu, paszportu, prawa jazdy lub czego tam chcesz, byle potwierdzić że istniejesz. Twoje pliki mogą być w tym czasie normalnie pobierane mimo zablokowania.
Ale się uczepili Big Grin


RE: Konto zawieszone na sharecash - pr3tor - 25-05-2012 21:50

frajerzy z nich:-) tam wspominają o skanie dwóch rzeczy. czyli dowód i prawko?:-)


RE: Konto zawieszone na sharecash - pr3tor - 26-05-2012 18:28

wrzuciłem im skany dowodów, odblokowali, ale chyba z nich rezygnuję. Dzięki pomocy Coristo znalazłem lepszy serwis,well paid:-)


[Zamknięty]Konto zawieszone na sharecash - Magnus - 01-06-2012 20:50

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.