Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wypłatą z Get4File - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z wypłatą z Get4File (/Temat-Problem-z-wyplata-z-Get4File-53841)



Problem z wypłatą z Get4File - barto - 24-05-2012 19:31

Witam.
Problem jest dość dziwny i mam coś takiego 1 raz.
Mianowicie wchodzę sobie na skrzynkę pocztową i mam wiadomość od PayPala o takiej o to treści :
[Obrazek: scaled.php?server=513&filename=e...es=landing]
Wchodząc na paypala mam ujemne salto dokladnie -20,20$.
O co chodzi? I jak rozwiązać tą sprawę ?


RE: Problem z wypłatą z Get4File - pr3tor - 24-05-2012 20:44

witaj.
dostałem taką samą wiadomość.. Nie wiem o co im chodzi. Rozmawiałem z supportem z get4file i powiedzieli, że po 7 dniach raczej zwrócą pieniądze. Ja też saldo mam na -...


RE: Problem z wypłatą z Get4File - barto - 24-05-2012 21:24

Rozumiem, napisze do supportu. Dzięki za odpowiedź bo troszke się wystraszyłem,jednak widzę że nie tylko ja mam taki problem.
Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś informację proszę pisać.


RE: Problem z wypłatą z Get4File - pr3tor - 26-05-2012 09:44

witam ponownie.

dalej mam ten sam problem. Dostałem w mailu, aby podać jakieś informacje, które nie są dla mnie dostępne... Spór jest w kategorii zamkniętych ale saldo dalej na -...

http://screenshooter.net/7986316/xhnhmkf


RE: Problem z wypłatą z Get4File - barto - 26-05-2012 11:25

Trzeba poczekać do rozstrzygnięcia sprawy przez PP, ewentualnie pisać do supportu get4file.


RE: Problem z wypłatą z Get4File - pitn86 - 02-06-2012 14:57

Z tego co mi się obiło o uszy serwis żąda od użytkowników "udokumentowania" sposobu w jaki zdobywa się pobrania, typu blog, strona itp. ale to powiedział laik Wink