Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com (/Temat-Pytanie-do-uzytkownikow-Zarabiam-com-53787)

Strony: 1 2


Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - damianos - 22-05-2012 22:46

Witam
Za niedługo ruszy nowy serwis na którym będzie można zarabiać "Udostępniając" lub "Lajkując" różne strony www i fanpag'e na swoim Facebooku.

Teraz proszę mi powiedzieć czy zainteresowałaby was taka oferta:

1. 10 groszy za Udostępnienie strony na swoim profilu (maks 3 udostępnienia dziennie)
2. 5 groszy za Zalajkowanie fanpage (bez limitu dziennego)
3. 20 groszy na start
3. wypłata od 5zł na konto PayPal, konto bankowe, albo jako doładowanie

Program Partnerski:
- 20 gorszy od poleconego
- 20% kasy od zarobku poleconego

Konto Facebook na którym będzie się zarabiało musi być prawdziwe albo posiadać minimum 40 realnych znajomych.

Właścicielem serwisu będzie prawdziwa firma.


Dzięki z góry i czekam na odpowiedzi


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - Nikodemsky - 23-05-2012 19:30

System jakich ostatnio dziesiatki w sieci... ogólnie ok ale zbyt małe stawki jak na mój gust.


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - maciejrosa - 23-05-2012 20:37

No troche za niskie stawki...


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - damianos - 23-05-2012 23:49

Niestety wyższych stawek raczej nie będzie ponieważ reklamodawcy nie będą chcieli tyle płacić i będzie ich po prostu mniej.
Ten system zarabiania jest skierowany do ludzi, bardziej nastolatków, którzy będą chcieli sobie dorobić do kieszonkowego pare złotych. Dodatkowo będzie możliwość wymiany zgromadzonych środków na doładowanie (od 5zł) więc myślę że system zdobędzie popularność wśród młodzieży.
System raczej nie zainteresuje "starych wyjadaczy" którzy potrafią zarabiać w sieci większe pieniądze.
W przyszłość na pewno stawki za lajki i udostępnienia się zwiększą ze względu na to że zostanie wprowadzony system CPC. Reklamodawcy aby pojawić się jak najwyżej będą oferowali wyższe stawki za klik.

@Nikodemsky - dziesiątki? czy możesz podać przykłady gdzie można zarabiać na Udostępnianiu stron? Na lajkowaniu owszem jest troche tych stron ale raczej z niższymi stawkami.


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - Nikodemsky - 24-05-2012 01:18

Cytat:@Nikodemsky - dziesiątki? czy możesz podać przykłady gdzie można zarabiać na Udostępnianiu stron? Na lajkowaniu owszem jest troche tych stron ale raczej z niższymi stawkami.

Przeglądam często ogłoszenia i przez ostatnich kilka miesięcy pojawiło się mnóstwo propozycji działania w tego typu serwisach, nie interesowałem się tym zbytnio ze względu na niskie stawki, podkreślając pomysł po prostu nie jest innowacyjny Smile

Jeśli dobrze wypozycjonujecie system i rozreklamujecie się, to faktycznie młodzież pewnie się tym zainteresuje, a później stawki będzie można podnieść w miarę rozrostu ale tak jak mówiłeś, starsi wyjadacze raczej będą podchodzić do tego sceptycznie ze względu na stawki no i druga sprawa, raczej niewiele osób lubi mieć zawalone tablice reklamami,

niestety idea takiego biznesu jest słaba w Polsce, głównie przez skąpych reklamodawców(wystarczy spojrzeć na to, jak mało mamy programów typu CPM i CPC w Polsce oraz jak śmieszne stawki można przy tym spotkać),

proponowałbym połączyć system z wymianą "like'ów" na stronie, możecie przy tym zyskać poparcie webmasterów oraz zarobić na sprzedaży punktów czy kuponów na lubię to - taka moja mała propozycja,

przygotuj się również na kombinatorów, którzy będą tworzyć masę kont do dorabiania, na początku nie ma się tym co martwić ale jak na niektórych kontach będzie mniejszy CR to od razu będzie wiadomo o co chodzi, tyle ode mnie Smile


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - damianos - 24-05-2012 04:10

@Nikodemsky
Z tymi reklamodawcami być może masz racje, ale w sieci pojawia się coraz to więcej stron internetowych i każdy chce się reklamować, praktycznie większość młodzieży idzie teraz w biznes internetowy więc myślę że nasz serwis jest przyszłościowy. Zaletą systemu jest to że wpłacając jednorazowy budżet kilku złotych można dotrzeć do od kilku do kilkudziesięciu tysięcy osób co zapewni nam wielu małych reklamodawców zamiast jednego reklamodawcy z dużym budżetem co i tak wyszłoby na gorsze(zarabiającym trudniej byłoby osiągnąć minimalną kwotę do wypłaty).

Zastanawiam się jeszcze nad opcją 30groszy+ dla zarabiającego za udostępnienie(maks 1 udostępnienie dziennie)(+ prowizja dla serwisu rzecz jasna). Wtedy mielibyśmy większe zainteresowanie ze strony wydawców(zarabiający) ale mniejsze ze strony mniejszych reklamodawców, za to skuteczność Udostępnienia byłaby większa co z kolei zachęci reklamodawców.
Pytanie toczy się wokół tego czy wydawcy będą chcieli umieszczać 3 reklamy dziennie na swoim profilu FB albo czy reklamodawcy są w stanie zapłacić kilkadziesiąt groszy za jedno udostępnienie ich strony na profilu z około 250 znajomych.


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - przetak12 - 07-07-2012 18:07

Okej ja bym był chętny jak to zrobić żeby tak zarabiać ??
Dajcie jakąś instrukcję.


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - surfer0700 - 07-07-2012 18:54

Jeżeli rzeczywiście nie będzie limitów na lajki to całkiem, ale coś mi się wydaje, że za dużo tego na początku nie będzie, a co za tym idzie ciężko będzie zarobić, a co za tym idzie, nie będzie chętnych, a co za tym idzie, serwis szybko upadnie, a co za tym idzie, ten temat nie ma sensu.


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - Meloman - 07-07-2012 20:14

Oczywiscie jak najbardziej byłbym chętny, to by było świetne gdyby :

Było mnóóóóóstwo stron do zalajkowania - żeby ciągle lajkować lajkować bez końca. Bo jeśli by miałobyć jak na Lubietoto.pl to niezbyt fajnie..


RE: Pytanie do użytkowników Zarabiam.com - Pablo1979 - 08-07-2012 09:08

Zgadzam się z kolegami wyżej .Trochę za dużo tego typu stron no ale na pewno znajdą się chętni i na tą :)Brakuje mi w Polsce jakiejś naprawdę innowacyjnej strony która mogłaby konkurować z takimi stronami jak np. PTCBox 20$2surf itp. Może kiedyś się takiej doczekamySmile