Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WSTRZYMAĆ SIĘ Z INWESTYCJAMI ZE WZGLĘDU NA PROBLEM Z WYPŁATAMI [HIT!] Oilgrowing.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WSTRZYMAĆ SIĘ Z INWESTYCJAMI ZE WZGLĘDU NA PROBLEM Z WYPŁATAMI [HIT!] Oilgrowing.com (/Temat-WSTRZYMAC-SIE-Z-INWESTYCJAMI-ZE-WZGLEDU-NA-PROBLEM-Z-WYPLATAMI-HIT-Oilgrowing-com-53594)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: PŁACI Oilgrowing.com - xJAmaTOx - 17-05-2012 20:44

OK. czyli przypuśćmy że inwestuje 1$ i następnego dnia mam 1,3$ tak?
I pytanka.. Czy jest tu jakieś ryzyko czy na pewno zarobimy? I czy wpłaca się z pp?


RE: PŁACI Oilgrowing.com - tomazzi - 17-05-2012 20:59

(17-05-2012 20:44)xJAmaTOx napisał(a):  OK. czyli przypuśćmy że inwestuje 1$ i następnego dnia mam 1,3$ tak?
I pytanka.. Czy jest tu jakieś ryzyko czy na pewno zarobimy? I czy wpłaca się z pp?

w każdym hyip masz ryzyko inwestycji
dopóki płaci to masz pewność, że zarobisz


nie ma pp jest lr i pm - informacje o e-płatnościach tu obsługiwanych masz w 1 poście


RE: PŁACI Oilgrowing.com - xJAmaTOx - 17-05-2012 21:07

lr i pm ? A dokładniej można prosić?


RE: PŁACI Oilgrowing.com - tomazzi - 17-05-2012 21:13

liberty reserve
i prefect money


RE: PŁACI Oilgrowing.com - Ropsont - 18-05-2012 11:56

Hm, ciekawe ile wytrzyma? Z miesiąc? Cóż zaryzykuję 20$ ; )


RE: PŁACI Oilgrowing.com - tomazzi - 18-05-2012 13:56

(18-05-2012 11:56)Ropsont napisał(a):  Hm, ciekawe ile wytrzyma? Z miesiąc? Cóż zaryzykuję 20$ ; )

nie mam pojęcia niestety nie umiem wróżyć ani z fusów ani z ręki
na tą chwilę płaci to trzeba korzystać bo okazja jak ryba jak to mówią Smile


RE: PŁACI Oilgrowing.com - Lolericeer - 18-05-2012 18:27

Wiesz, dopóki istnieje, warto inwestować, bo okazja rzadka "jak ryba" jak powiedział przedmówca.
Wpłata 20$ powinna wystarczyć, aby się wzbogacić o 140$ więcej. Wink


RE: PŁACI Oilgrowing.com - Ropsont - 18-05-2012 20:21

Jeśli z 20$ uda się coś zrobić w mniejszych planach, to następny plan: "(VIP Plan) 400% after 2 days" wydaje się całkiem interesujący. Oczywiście mowa o ewentualnie reinwestowanych pieniądzach. Jakby wytrzymał z miesiąc to by było idealnie : )

Ale cóż - "nie ma ryzyka - nie ma zabawy" ;]


RE: PŁACI Oilgrowing.com - kipeer - 18-05-2012 20:40

(18-05-2012 20:21)Ropsont napisał(a):  Jeśli z 20$ uda się coś zrobić w mniejszych planach, to następny plan: "(VIP Plan) 400% after 2 days" wydaje się całkiem interesujący. Oczywiście mowa o ewentualnie reinwestowanych pieniądzach. Jakby wytrzymał z miesiąc to by było idealnie : )

Ale cóż - "nie ma ryzyka - nie ma zabawy" ;]
Z takim podejściem to napewno zabawisz sie na ryzyku. Ja poprosiłbym jakieś nagranie video które uświadomi nas o tym, że jest to wypłacalne.

tomazzi- Chce 75% pieniędzy z refa. Lub 50% i przesyłasz mi pieniądze z AP na LR.


RE: PŁACI Oilgrowing.com - tomazzi - 18-05-2012 20:49

(18-05-2012 20:40)kipeer napisał(a):  
(18-05-2012 20:21)Ropsont napisał(a):  Jeśli z 20$ uda się coś zrobić w mniejszych planach, to następny plan: "(VIP Plan) 400% after 2 days" wydaje się całkiem interesujący. Oczywiście mowa o ewentualnie reinwestowanych pieniądzach. Jakby wytrzymał z miesiąc to by było idealnie : )

Ale cóż - "nie ma ryzyka - nie ma zabawy" ;]
Z takim podejściem to napewno zabawisz sie na ryzyku. Ja poprosiłbym jakieś nagranie video które uświadomi nas o tym, że jest to wypłacalne.

tomazzi- Chce 75% pieniędzy z refa. Lub 50% i przesyłasz mi pieniądze z AP na LR.

czy widzisz gdzieś tutaj ofertę refback ??
jeśli oferowałbym refback to odpowiedni temat znajdowałby się w odpowiednim dziale , a tak nie jest chyba, że mam problemy z widzeniem i z wiedzą co gdzie zakładam i o czym piszę ...
bo ja nie oferuję oferty refback także żądania nie na miejscu nie uważasz??