Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WSTRZYMAĆ SIĘ Z INWESTYCJAMI ZE WZGLĘDU NA PROBLEM Z WYPŁATAMI [HIT!] Oilgrowing.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WSTRZYMAĆ SIĘ Z INWESTYCJAMI ZE WZGLĘDU NA PROBLEM Z WYPŁATAMI [HIT!] Oilgrowing.com (/Temat-WSTRZYMAC-SIE-Z-INWESTYCJAMI-ZE-WZGLEDU-NA-PROBLEM-Z-WYPLATAMI-HIT-Oilgrowing-com-53594)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - Meleks - 04-06-2012 16:37

Jak wspominałem jestem początkujący w inwestycjach internetowych.Chciałbym spróbować inwestycji w Oilgrowing,na początek tylko parę dolarów żeby przekonać sie jak to działa.Założyłem już sobie profil na Liberty Reserve i prosiłbym kogoś o pomoc na priv bo nie bardzo rozumiem jak na razie w jaki sposób mogę wpłacać i wypłacać pieniądze na LR.Byłbym wdzięczny gdyby ktoś w prywatnej wiadomości wyjaśnił mi krok po kroku jaka jest droga moich pieniędzy z mojego polskiego konta bankowego Inteligo na LR i z powrotemSmile

Rejestrując sie do Oilgrowing w rubryce "Your LibertyReserve Account" mam podać ten mój osobisty numer zaczynający sie od U8 tak?

Oczywiście nie wiąże przyszłości z Oilgrowing ale skoro płacą i pewnie jeszcze miesiąc lub dwa płacić będą to trzeba skorzystać.Jak już będe wiedział wszystko jeśli chodzi o kwestie techniczne związane z LR to obiecuję nie zamęczać Was już moimi pytaniamiSmile


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - anonymous00 - 04-06-2012 16:39

(04-06-2012 16:37)Meleks napisał(a):  Rejestrując sie do Oilgrowing w rubryce "Your LibertyReserve Account" mam podać ten mój osobisty numer zaczynający sie od U8 tak?
Tak,właśnie ten.

Czyli to prawda jeśli wpłacę 40$ to dostane 360$ po 14dniach?:O
Śmierdzi scamem Big Grin


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - Ropsont - 04-06-2012 18:40

Eh obawiam się, że przestanie płacić jak dojdzie do planów 30 i 50-dniowych... W końcu jak uzbierają pokaźną sumkę to się zwiną.


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - ComboThe - 04-06-2012 19:35

Osobiście już bym tu nie inwestował, niedługo dojdzie do najwyższych planów w których odsetki są przerażające Rolleyes


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - anonymous00 - 04-06-2012 19:43

Mam nadzieje że jeszcze z miesiąc się potrzyma Big Grin


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - invihation - 05-06-2012 21:24

też bym zainwestował tylko nie mam kasy na lr


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - Meleks - 06-06-2012 13:03

Na ich stronie nie wyświetla sie zakładka our payments,przynajmniej tak jest u mnie.To znaczy że sie zwinęli?


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - Meleks - 06-06-2012 16:08

Licznik w sensie nowych inwestorów widać?To sie kręci ale wypłat nie ma.Se żartujesz z nowicjusza w branży inwestycyjnej który dopiero co pierwsze dolary LR zainwestowałTongue


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - kipeer - 06-06-2012 16:26

Zainwestuj w r7. Jak cos to ja Ci pomoge wyplacic lub pozycze coś pieniędzy do inwestycji np. 2-3$ brakujace Wink ale oddajesz 1,5$ dodatkowo Wink


RE: PŁACI [HIT!] Oilgrowing.com - tomazzi - 06-06-2012 17:09

(06-06-2012 16:26)kipeer napisał(a):  Zainwestuj w r7. Jak cos to ja Ci pomoge wyplacic lub pozycze coś pieniędzy do inwestycji np. 2-3$ brakujace Wink ale oddajesz 1,5$ dodatkowo Wink

widzę, że w końcu dorobiłeś się tego przed czym już co do ciebie moderatorzy ostrzegali, że dostaniesz bana, według mnie i tak długo cię tolerowali
w końcu będzie bez spamu i reklamy z twojej strony
(06-06-2012 13:03)Meleks napisał(a):  Na ich stronie nie wyświetla sie zakładka our payments,przynajmniej tak jest u mnie.To znaczy że sie zwinęli?

u mnie działa normalnie, spróbuj na innej przeglądarce, u mnie nie otwiera na mozzili, za to na google chrome wszystko działa jak należy