Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[UPDATE]Website viewer - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
[UPDATE]Website viewer (/Temat-UPDATE-Website-viewer-53582)

Strony: 1 2


RE: [UPDATE]Website viewer - Rzmijec - 20-05-2012 20:52

Przeglądarka przy adf.ly włączonym nie działa, przynajmniej u mnie. Komp nawalił, ale wyłączyłem w windowsie proxy i działa. Już dziękuję za taki program xD


RE: [UPDATE]Website viewer - Damkofr - 20-05-2012 21:16

da się tym botem wyświetlenia na youtube nabijać ??


RE: [UPDATE]Website viewer - Damkofr - 22-05-2012 15:55

a da sie nabijac wyswietlenia na yt z mojego wlasnego ip a nie z proxy


RE: [UPDATE]Website viewer - Nikodemsky - 22-05-2012 16:52

Pisałem Tobie na PW ale masz skrzynkę pełną, z własnego IP jest tak, że nabijesz ok 300 wyświetleń, potem jest freeze i filmik stoi z tymi wyświetleniami do momentu, w którym te 300 wyświetleń nabije się "naturalnie",

program nabija wyświetlenia, a proxy naprawdę nie jest ciężko znaleźć, na googlach ich pełno Smile


RE: [UPDATE]Website viewer - Damkofr - 22-05-2012 17:04

No tak ale ja chce nabijać tylko do 300 czy można robić to tym botem ?? Mam dodać swoje ip w miejscu proxy czy jak... najlepiej na PW jakbyś pomógł (mam pustą)


RE: [UPDATE]Website viewer - Nikodemsky - 22-05-2012 18:13

Można, wystarczy że wpiszesz link i klikniesz start ale nie polecam, bo ostatnio polityka YT się zmieniła i banują od strony.


RE: [UPDATE]Website viewer - eve667 - 26-06-2012 00:02

Jak tym na yt nabijać ?


RE: [UPDATE]Website viewer - Nikodemsky - 26-06-2012 00:46

ładujesz link z filmem, potem ładujesz liste proxy(.txt lub .csv) - najlepiej te z górnej półki(elite o ile się nie mylę) i dajesz start - napisane w pierwszym poście.


RE: [UPDATE]Website viewer - kris6917 - 27-06-2012 20:55

co do pierwszego programu to nie dziala jesli chodzi o adf.ly
a drugi to jakis shit gdyz wyswietla ze nabul 50 wejsc a weszlo tylko 5 do tego sa jakies klikniecia sieciowe ponadto te 5 wejsc jest z polski a nie z zagranicznego proxy