Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... (/Temat-IPB-Serwer-Dedykowany-Zmiany-Zmiany-Zmiany-53534)

Strony: 1 2 3 4


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - DonHoracy - 17-05-2012 06:19

(16-05-2012 21:49)Admin napisał(a):  @up
Źle zrozumiałeś. Pomysłu z długopisami nie bierz do siebie to tylko idea, na dodatek z kosmosu i szczerze nie specjalnie chcę iść w tym kierunku.
FG nie mają służyć wymianie ich na jakiekolwiek gadżety, a jedynie nieodpłatnemu handlowi pomiędzy użytkownikami forum.
Świetny przykładu : nikt Ci nie da autorskiego poradniku do PPA za 3 reputy, a nie każdy chce za niego płacić realną gotówką (nie wspominając, że nie każdego stać), a FG które będzie można zdobyć poprzez handel z użytkownikami są świetną alternatywą. Każdy będzie mogł je zdobyć wykonując proste czy bardziej skomplikowane zadania dla innych graczy.
Sposobów na pomnażanie swojej waluty poprzez rozrywkę, które zastąpią obecną ruletkę też już mam kilka, ale to w swoim czasieSmile
To teraz może ja coś zrozumiałem ale dajmy na to, że już zdobyłem przykładowo 100FG i ktoś sprzedaje poradniki za taką właśnie kwotę. Ja dostaje poradnik, on dostaje FG i teraz takie zasadnicze pytanie - co on z tym może zrobić? W shopie mają być jakieś konkretne rzeczy? Bo znając życie i twoją chęć do rozdawania pieniędzy to skończy się na w/w długopisach i brelokach Lol ewentualnie będziesz chciał się pozbyć jakiegoś gadżetu z domu i wstawisz go do shopu. Może się mylę (i mam taką nadzieję) ale dla mnie ta idea na ten moment tak właśnie wygląda Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - ciamciaj - 17-05-2012 06:43

Jesli bedzie handel FG to sie ciesze, mi idea sie podoba Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Admin - 17-05-2012 07:44

(17-05-2012 06:19)DonHoracy napisał(a):  
(16-05-2012 21:49)Admin napisał(a):  @up
Źle zrozumiałeś. Pomysłu z długopisami nie bierz do siebie to tylko idea, na dodatek z kosmosu i szczerze nie specjalnie chcę iść w tym kierunku.
FG nie mają służyć wymianie ich na jakiekolwiek gadżety, a jedynie nieodpłatnemu handlowi pomiędzy użytkownikami forum.
Świetny przykładu : nikt Ci nie da autorskiego poradniku do PPA za 3 reputy, a nie każdy chce za niego płacić realną gotówką (nie wspominając, że nie każdego stać), a FG które będzie można zdobyć poprzez handel z użytkownikami są świetną alternatywą. Każdy będzie mogł je zdobyć wykonując proste czy bardziej skomplikowane zadania dla innych graczy.
Sposobów na pomnażanie swojej waluty poprzez rozrywkę, które zastąpią obecną ruletkę też już mam kilka, ale to w swoim czasieSmile
To teraz może ja coś zrozumiałem ale dajmy na to, że już zdobyłem przykładowo 100FG i ktoś sprzedaje poradniki za taką właśnie kwotę. Ja dostaje poradnik, on dostaje FG i teraz takie zasadnicze pytanie - co on z tym może zrobić? W shopie mają być jakieś konkretne rzeczy? Bo znając życie i twoją chęć do rozdawania pieniędzy to skończy się na w/w długopisach i brelokach Lol ewentualnie będziesz chciał się pozbyć jakiegoś gadżetu z domu i wstawisz go do shopu. Może się mylę (i mam taką nadzieję) ale dla mnie ta idea na ten moment tak właśnie wygląda Smile

Czytanie ze zrozumieniem się kłania odsyłam do postu którego zacytowałeś gdzie zawarta jest odpowiedź, ten minecraft Ci już reszty mózg zeżarł Wink


(17-05-2012 06:43)ciamciaj napisał(a):  Jesli bedzie handel FG to sie ciesze, mi idea sie podoba Smile
Da się? da się Smile
Wyłóż horacemu korepetycje, bo matury z polskiego to on nigdy nie zda.


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - nitram - 17-05-2012 08:07

(17-05-2012 06:19)DonHoracy napisał(a):  Bo znając życie i twoją chęć do rozdawania pieniędzy to skończy się na w/w długopisach i brelokach Lol

Bezczelny malkontent, nie wiem czemu tak długo Cię jeszcze trzymają na tym forum, ani nie zarabiasz, ani nie ma szacunku do administracji czy użytkowników, pomijając fakt że czytać też nie potrafisz, dzieci które nie dorosły do korzystania z tego forum powinny skorzystać z forumowego serwera majncrafta, jeśli za pare lat dorośniesz to wróc.
Nic nie zrobiłeś dla tego forum i wybacz za słowa, ale jesteś tu jedynie pryszczem na dupie, co wnioskuje po KAŻDYM twoim poście czy tępym komentarzu w galerii na poziomie 5ciolatka.


@temat
5tysiaków to wydatek nie mały, pomysł z fg jest bardzo innowacyjny, chętnie bym to wypróbował. Niezależnie od tego czy do zmiany silnika dojdzie czy nie - będę zadowolony Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - m4rcin93 - 18-05-2012 23:36

Z tego co widzę, nie został przywrócony plugin, który pokazywał kto odwiedzał dany temat.
Był między "Podobne wątki" a reklamą.

Będzie przywrócony czy zrezygnowaliście z niego ?


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Admin - 19-05-2012 08:12

Mogę przywrócić Smile wcześniej dopatrywałem się błędów związanych z muleniem forum w pluginach, jednak problem leżał w optymalizacji Smile
Plugin przywrócony Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Grub63 - 19-05-2012 20:32

(19-05-2012 08:12)Admin napisał(a):  Plugin przywrócony Smile

Chyba jednak nie...
A gdzie się podziała videoteka i shop?


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Admin - 19-05-2012 23:05

(19-05-2012 20:32)Grub63 napisał(a):  
(19-05-2012 08:12)Admin napisał(a):  Plugin przywrócony Smile

Chyba jednak nie...
A gdzie się podziała videoteka i shop?

To była odpowiedź na pytanie Marcina.
Videoteka i Shop - aktywowany Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - jedrek1456 - 20-05-2012 07:37

Czy Forum Goldy da się wymieniać na realną walutę (dolary, euro itp)?


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - LessiPL - 20-05-2012 07:40

(20-05-2012 07:37)jedrek1456 napisał(a):  Czy Forum Goldy da się wymieniać na realną walutę (dolary, euro itp)?

kawał roku