Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... (/Temat-IPB-Serwer-Dedykowany-Zmiany-Zmiany-Zmiany-53534)

Strony: 1 2 3 4


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - barto - 15-05-2012 18:44

Fajnie że forum się rozwija, przyznam że bardzo zaciekawił mnie pomysł z FG mam nadzieję że zostanie wprowadzony w życie Wink
Również te gadżety z SHOPu wydają się ciekawe, hehe tylko pomyślcie można by zamówić koszulkę z logiem forum i swoim nickiem Big Grin.


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - DDK - 15-05-2012 19:56

Świetnie, nie mogę się doczekać IPB. Stabilnie i bez problemów. Obecny serwer dawał we znaki ale to informacja, że rośniemy w siłę.

Dużo osób bierze się zarobek w internecie, i dobrze Big Grin
WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET ! [Obrazek: pryj.jpg]


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - masterex2 - 15-05-2012 21:21

(15-05-2012 19:56)DDK napisał(a):  Świetnie, nie mogę się doczekać IPB. Stabilnie i bez problemów. Obecny serwer dawał we znaki ale to informacja, że rośniemy w siłę.

Dużo osób bierze się zarobek w internecie, i dobrze Big Grin
WŁAŚNIE TY POWINIENEŚ ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET ! [Obrazek: pryj.jpg]


Zgadzam się z przedmówcą!

[Obrazek: alye.jpg]


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Killer - 16-05-2012 06:34

macie po repucie ddek i masterex2 Tongue

co do tematu żeby nie offtopować : ipb wykorzystuje mniejsze zasoby maszyny, przez co strona powinna śmigać szybciej niż obecnie. Jeśli chodzi o część wizualną strony to możemy wszystko przerobić na Wasze życzenie, na ten moment bardzo przypomina obecny layout.


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - ciamciaj - 16-05-2012 08:44

Zostawic kolorystyke..bedzie super na funkcjonalnosci IPB, czystosc takiego forum i korzystanie z niego jest boskie Big Grin


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - WojaKk - 16-05-2012 16:15

Cieszę się, że nadejdą zmiany jednak będę tęsknił za panią Agnieszką i zdobywaniem FG za klik ;<


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - SilverNight - 16-05-2012 17:07

No Admin Gratki poraz kolejny pokazałeś,że zależy Ci bardzo na Forum jak i Userach i tak trzymać Smile Niech się serwis rozwija nawet na światową skalę tego życzę Smile Pzdro!


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Admin - 16-05-2012 19:28

Ok zainwestowałem dodatkowe pieniążki w optymalizacje serwera, php znalazłem doskonałego programistę, który będzie wykonywał Nasze zlecenia gdy nadejdzie potrzeba.
Teraz forum chodzi szybko jak nigdy Smile w końcu tematy ładują się błyskawicznie - zresztą sami sprawdzcie Smile


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Daminn - 16-05-2012 21:15

Dobrze zrozumiałem? Sprzedawać poradniki, konta itp. za FG które będę mógł wymienić na długopis w szopie? I jak będę miał ich 0 dokupować je płacąc pln? Naprawdę myślisz, że ktoś będzie wolał sprzedać swoją prace za długopis/brelok/kubek niż pln za które kupi co chce?


Jeśli źle zrozumiałem to sory.


RE: IPB + Serwer Dedykowany - Zmiany, Zmiany, Zmiany... - Admin - 16-05-2012 21:49

@up
Źle zrozumiałeś. Pomysłu z długopisami nie bierz do siebie to tylko idea, na dodatek z kosmosu i szczerze nie specjalnie chcę iść w tym kierunku.
FG nie mają służyć wymianie ich na jakiekolwiek gadżety, a jedynie nieodpłatnemu handlowi pomiędzy użytkownikami forum.
Świetny przykładu : nikt Ci nie da autorskiego poradniku do PPA za 3 reputy, a nie każdy chce za niego płacić realną gotówką (nie wspominając, że nie każdego stać), a FG które będzie można zdobyć poprzez handel z użytkownikami są świetną alternatywą. Każdy będzie mogł je zdobyć wykonując proste czy bardziej skomplikowane zadania dla innych graczy.
Sposobów na pomnażanie swojej waluty poprzez rozrywkę, które zastąpią obecną ruletkę też już mam kilka, ale to w swoim czasieSmile