Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
umowa w play place od 10 do 79 zl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: umowa w play place od 10 do 79 zl :) (/Temat-umowa-w-play-place-od-10-do-79-zl-53509)



umowa w play place od 10 do 79 zl :) - kopcioo - 14-05-2012 16:52

Witam wszystkich sprawa jest krótka biorę udział w programie polecania play Huh za każdą poleconą przez mnie osobę która podpiszę z nimi umowę dostaję punkt w przeliczeniu to każde Twoje 1 zł w miesięcznym rachunku albo w moim mixie to 1 punkt dla mnie w związku z tym iż niekiedy warto sobie kupić lepszy telefon z tego polecenia zadowoleni będziemy oboje ponieważ ja zapłacę ci równowartość twojego pierwszego abonamentu lub karty mix Jerk2 ( nie mówię o promocjach typu 1 zl przez 3 miesiące itp pokerface ) wystarczy że przy podpisywaniu umowy podasz mój numer pesel i numer telefonu co rzecz jasna dostaniesz na pw do 24 godzin po podpisaniu umowy ja w swojej zakładce play 24 będę widział Ciebie jako poleconego i automatycznie finalizujemy transakcję Jerk żeby nie było nie domówień że post widmo i zaraz przepadnie proszę o zgłaszanie i potwierdzanie transakcji


RE: umowa w play place od 10 do 79 zl :) - generation7 - 14-05-2012 17:25

(14-05-2012 16:52)kopcioo napisał(a):  Witam wszystkich sprawa jest krótka biorę udział w programie polecania play Huh za każdą poleconą przez mnie osobę która podpiszę z nimi umowę dostaję punkt w przeliczeniu to każde Twoje 1 zł w miesięcznym rachunku albo w moim mixie to 1 punkt dla mnie w związku z tym iż niekiedy warto sobie kupić lepszy telefon z tego polecenia zadowoleni będziemy oboje ponieważ ja zapłacę ci równowartość twojego pierwszego abonamentu lub karty mix Jerk2 ( nie mówię o promocjach typu 1 zl przez 3 miesiące itp pokerface ) wystarczy że przy podpisywaniu umowy podasz mój numer pesel i numer telefonu co rzecz jasna dostaniesz na pw do 24 godzin po podpisaniu umowy ja w swojej zakładce play 24 będę widział Ciebie jako poleconego i automatycznie finalizujemy transakcję Jerk żeby nie było nie domówień że post widmo i zaraz przepadnie proszę o zgłaszanie i potwierdzanie transakcji

chce 100zł niezależnie od tego jaką umowę wezme.


RE: umowa w play place od 10 do 79 zl :) - kopcioo - 14-05-2012 17:41

(14-05-2012 17:25)generation7 napisał(a):  
(14-05-2012 16:52)kopcioo napisał(a):  Witam wszystkich sprawa jest krótka biorę udział w programie polecania play Huh za każdą poleconą przez mnie osobę która podpiszę z nimi umowę dostaję punkt w przeliczeniu to każde Twoje 1 zł w miesięcznym rachunku albo w moim mixie to 1 punkt dla mnie w związku z tym iż niekiedy warto sobie kupić lepszy telefon z tego polecenia zadowoleni będziemy oboje ponieważ ja zapłacę ci równowartość twojego pierwszego abonamentu lub karty mix Jerk2 ( nie mówię o promocjach typu 1 zl przez 3 miesiące itp pokerface ) wystarczy że przy podpisywaniu umowy podasz mój numer pesel i numer telefonu co rzecz jasna dostaniesz na pw do 24 godzin po podpisaniu umowy ja w swojej zakładce play 24 będę widział Ciebie jako poleconego i automatycznie finalizujemy transakcję Jerk żeby nie było nie domówień że post widmo i zaraz przepadnie proszę o zgłaszanie i potwierdzanie transakcji

chce 100zł niezależnie od tego jaką umowę wezme.

a ja chce mercedesa slr nieważne czy ruszę palcem w bucie beka napisałem co oferuje i proszę o posty w tym konkretnym temacie kierować w tej konkretnej sprawie jak ktoś ci zaoferuje za 100 to sam będę mu zbierał poleconych


RE: umowa w play place od 10 do 79 zl :) - kopcioo - 03-06-2012 12:50

podbijam Jerk


umowa w play place od 10 do 79 zl :) - surfer0700 - 11-11-2013 01:22

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.