Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z AP na LR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Z AP na LR (/Temat-Z-AP-na-LR-53431)



Z AP na LR - Mol - 12-05-2012 16:48

Potrzebuje transferu 26,36$ z AP ( od tego zabierasz swoją prowizję) na LR. Proszę o kontakt PW lub w temacie. Pozdro


RE: Z AP na LR - Mol - 13-05-2012 07:26

uzytkownik logitech1985 mnie oszukal. wyslalem mu kase na AP a on nie wyslal mi umowionej kwoty na LR. teraz mnie nie ma w domu ale po poludniu dodam ss. jestem na tyle chamski i mam na tyle wolnego czasu zeby zglosic sprawe na policje. jestem nowym uzytkownikiem i to nie znaczy ze zaraz trzeba mnie oszukiwac. Pozdrawiam! w szczegolnosci uzytkownika logitech1985


RE: Z AP na LR - LessiPL - 13-05-2012 07:42

będąc nowym użytkownikiem dałeś się oszukać innemu nowicjuszowi, forum nie odpowiada za transakcje między użytkownikami sam musisz się zabezpieczyć, ewentualnie skorzystać z usług "U NITRAMA" to jedyny forumowy pewniakSmile


RE: Z AP na LR - Mol - 13-05-2012 07:56

jest dokladnie tak jak napisales i nie mam do nikogo pretensji. moze tez kwota nie jest duza ale i tak nie zostawie tej sprawy. chce po prostu ostrzec innych uzytkownikow przed tym oszustem.


Z AP na LR - yazir - 06-06-2013 16:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.