Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga (/Temat-Pozycjonowanie-w-Seopilot-przestroga-53382)



Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - Admin - 11-05-2012 14:58

Heja, jak wiecie korzystam z programu seopilot.pl zarówno jako wydawca jak i pozycjoner, w ramach bonusów, jakie seopilot oferował uzbierałem prawie 2 tyś zł na pozycjonowanie w seopilocie. Wybrałem 4 bardzo drogie frazy (od 600 do 3000zł za miesiac) w sumie wycenione przez system na ok.7000zł obniżyłem je do 460zł/msc (system pozwala obniżyć proponowane przez niego stawki), na marginesie sądzę że nikt o zdrowych zmysłach nie zainwestowałby tyle by "przetestować" program.

Efekty były bardzo dobre, jednak bez problemów się nie obyło.
Gdy fundusze się skończyły system zabiera 1/30 sumy od kosztów pozycjonowania (proponowanego przez system) jeśli nie skasujemy linków ręcznie gdy budżet się kończy, Seopilot mimo moich próśb nie pomogł, odsyłając do regulaminu w którym nie było żadnej informacji o dodatkowych kosztach. Reasumując musiałem zapłacić 1/30 z 7000zł jednak jak się okazało system posiada też niemałe luki i naliczył mi praktycznie podwójne koszta, wyliczająć moje frazy na 13482.24 PLN/mies. (mimo, że mailowo poinformowano mnie o 7000zł) przez co zabrano mi wszystkie środki jakie zarobiłem jako pozycjoner, a na dodatek moje saldo jest ujemne !

Rezultat :
[Obrazek: rhim.jpg]

Zadzwoniłem do niej w tej sprawie to kazali napisać do działu pomocy, napisałem do działu pomocy to dostałem informacje :

[Obrazek: aglj.jpg]


RE: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - LessiPL - 11-05-2012 17:28

Dobrze że byłeś czujny, ciekawe co teraz odpiszą. Ciekawi mnie też czy jeśli wina jest z ich strony to czy przyznają się do błędu i to zrekompensują.


RE: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - Admin - 11-05-2012 17:34

A i owszem, przyznali się do błędu, ich system zawiódł. Jestem przekonany że kupa innych osób była w podobnej sytuacji co ja i nie zauważyli że system zeżarł im 2x więcej niż powinien.
Rekompensaty nie było prócz zwrócenia nienależnie pobranych środków z mojego konta skonczyło się na "przepraszam".

[Obrazek: lneu.jpg]

"Usterka"
Troche mało statysfakcjonujące, mimo kilkukrotnych maili z prośbami o nie naliczenie dodatkowych opłat za pozycjonowanie ani razu nie uzyskałem informacji o tym że cokolwiek trzeba skasować, niestety, dopiero gdy system naliczył prowizje stało się to dla nich oczywiste. Płakać nie będę tragedii nie ma, jednak lepiej by inni użytkownicy byli świadomi sytuacji takich jak moja. W dalszym ciągu polecam system ponieważ daje naprawdę bardzo dobre efekty, jednak należy być czujnym co przedstawia mój przypadek.

Teraz saldo wygląda tak :

[Obrazek: rvdf.jpg]


RE: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - LessiPL - 11-05-2012 23:26

trochę bezczelne podejście z ich strony... pomijając fakt że sam system jest niedopracowany i dziurawy. Aż dziwne że taki cyrk odstawiają...


RE: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - Nikodemsky - 12-05-2012 12:37

Opinia o ich serwisie trzymała się tylko dzięki dużym stawkom, za wymianę linków,

czytałem w co najmniej kilkunastu miejscach, że ich system pozycjonowania nie należy do najlepszych i lepiej powierzyć to komu innemu, ja do tych Panów nie byłem nigdy przekonany ;p


RE: Pozycjonowanie w Seopilot - przestroga - Admin - 14-05-2012 05:45

(12-05-2012 12:37)Nikodemsky napisał(a):  Opinia o ich serwisie trzymała się tylko dzięki dużym stawkom, za wymianę linków,

czytałem w co najmniej kilkunastu miejscach, że ich system pozycjonowania nie należy do najlepszych i lepiej powierzyć to komu innemu, ja do tych Panów nie byłem nigdy przekonany ;p


Akurat samo pozycjonowanie to z czystym sumieniem polecam, stawki mają naprawdę dobre, coprawda jest jeden minus - jeśli przestanie się płacić to wszystko się straci, jednak efekty podczas samej kamapni są spore, nawet dla bardzo trudnych fraz. Jednak bardzo zawiodłem się na samym systemie, mimo że nie miałem już środków na koncie to system zżerał moje saldo z ujemnego salda... w głowie się nie mieści taka polityka...