Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy (/Temat-Multiplythemoney-nowy-ciekawy-mini-serwis-biznesowy-53181)



Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - Dangerousnature - 06-05-2012 21:09

Witam Serdecznie

Natrafiłem ostatnio w sieci na pewien serwis, który niedawno powstał.
Zauważyłem, że jest to mini serwis biznesowy wraz z popularnymi a także zaufanymi platformami do inwestowania, których sam opinie sprawdziłem.
Wszelkie najważniejsze informacje oraz opisy do nich są także dostępne w niejakim dziale "Trusted investment companies", który znajduje się na stronie.

Link do strony głównej: http://multiplythemoney.webnode.com/

Według mnie stronka będzie miała to coś w sobie jak powykupują różne przydatne rzeczy do niej typu pozycjonowanie itp. Jeśli chodzi o główny wątek czyli inwestycje, to wybór w firmach podanych tam jest naprawdę szeroki i dość ciekawy. Sam osobiście będę się pisał na wybór jednej z nich, tylko na razie zastanawiałem się nad jaką, a warunki same te firmy mają też ciekawe, dużo jest bonusów, a także wiele innych przywilejów dla inwestora. Są też inwestycje binarne.

Strona jednak jest cała w języku angielskim.

Pozdrawiam Serdecznie Całe forum i czekam na opinie, może i was to też zainteresuje.


RE: Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - nitram - 06-05-2012 21:45

Jestem na nie, użytkownik zarejestrowany żeby za-spamować i uciec ?


RE: Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - Dangerousnature - 06-05-2012 21:49

Czemu zaspamować i uciec, zarejestrowałem się dopiero to fakt. Ale może dlatego też by udzielać się na forum. A temat swój i odp. do niego itp. obserwuję. I mam zamiar odpisywać. Zbyt negatywna opinia dla drugiej osoby, co często zauważa się wśród ludzi.. Tongue


RE: Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - CMRR - 06-05-2012 21:50

Jeśli coś zaczynasz to wytłumacz wszystko po kolei.


RE: Multiplythemoney - nowy, ciekawy mini serwis biznesowy - Dangerousnature - 06-05-2012 21:55

No to to co miałem napisać na początku napisałem. Sam pierwszy raz miałem styczność z tą stroną, lecz firmy na niej zawarte w większości były mi znane i nie mają one negatywnej opinii co do wypłat itp. np. AnyOption, AvaFx, bbinary itp. Język angielski to raczej każdy umie więc chyba nie byłoby tutaj problemu z przeczytaniem opisu każdej firmy na zamieszczonej przeze mnie stronie, warunków itp.