Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moneybookers - weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: moneybookers - weryfikacja (/Temat-moneybookers-weryfikacja-52982)

Strony: 1 2


moneybookers - weryfikacja - Majka - 02-05-2012 15:59

Witam, mam podstawowe pytanie: Czy po weryfikacji samego rachunku bankowego (nie adresu ani karty) mogę wypłacać pieniądze na rachunek bankowy?
Jest tyle odpowiedzi w google lecz niestety każda inna. Prosiłabym o 100% odp.


RE: moneybookers - weryfikacja - tomazzi - 02-05-2012 16:14

rachunek bankowy i skan dokumentu tożsamości - te dwie rzeczy otworzą ci drogę do wypłacania i wpłacania środków


powiem, że jeśli np wypłacasz dużo razy w ciągu roku to opłaca się zamówić kartę do konta moneybookers ( koszt 20e rocznie) i wtedy wypłacasz środki ze swojego konta w każdym bankomacie bez żadnych prowizji


RE: moneybookers - weryfikacja - Majka - 02-05-2012 16:29

Ok. Zrobić skan dowodu - 2 strony tak?
Wysłać go na adres meilowy .....? No jaki?
Co napisać? W jakim języku?
A gdzie wogóle widniej napis "zweryfikowany" bądź nie... chodzi tylko o limity?
Po zalogowaniu dostępne są tylko metody weryfikacji: rachunek bankowy, karta i adres. Nic o wysyłaniu skanów jasno nie jest napisane.
Czyli jeżeli mam tylko zwerifikowany rachunek narazie nie próbować wypłat ?!
PS: dzięki Tomazzi za pomoc


RE: moneybookers - weryfikacja - tomazzi - 02-05-2012 16:36

przy danych rzeczach z lewej strony masz takie opcje jak usuń limity

dodanie rachunku bankowego powoduje zwiększenie limitu, oraz weryfikację

własnie adres potwierdzasz skanem dokumentu - jak wejdziesz w tą opcję tam będziesz miała/miał możliwość wysyłki skanów

jak te 2 rzeczy zrobisz to spokojnie już bez strachu pod kątem blokady czy odrzucenia realizacji można zlecać wypłaty Smile


Nie ma za co dziękować
trzeba sobie pomagać Smile


RE: moneybookers - weryfikacja - Dennisek78 - 02-05-2012 16:46

i napisać możesz także w języku polskim, dlatego iż support na Moje pytanie które napisałem w języku polskim odpowiedział tym samym językiem (i nie wyglądało to na translate google)


RE: moneybookers - weryfikacja - Majka - 02-05-2012 16:50

Pewnie, że trzeba pomagać ale o dziękuję też trzeba pamiętać Smile

ee jeszcze mam problem ja nie mam opcji usuń limit tylko zobacz limit a po wejściu w niego:
weryfikacja karty
weryfikacja rachunku (zrobione)
weryfikacja adresu

a może teraz jet inaczej niż jak kiedyś zakładałeś?


RE: moneybookers - weryfikacja - tomazzi - 02-05-2012 16:56

w menu po lewej stronie masz opcję Zobacz Limit
po wejściu w tą zakładkę masz opcje usunięcia limitów które są również weryfikacją Smile

zaznaczasz opcję której weryfikację chcesz zrobić i wtedy postępujesz zgodnie z informacjami które masz krok po kroku opisane Smile


RE: moneybookers - weryfikacja - Majka - 02-05-2012 17:03

Ok jeszcze raz bardzo dzięki
Wszystko mam tak jak piszesz krok po kroku każdą weryfikacje - oprócz jakichkolwiek skanów Smile Smile Smile
Weryfikacja adresu polega na tym, że list wysyłają do domu na wskazany adres


RE: moneybookers - weryfikacja - tomazzi - 02-05-2012 17:10

(02-05-2012 17:03)Majka napisał(a):  Ok jeszcze raz bardzo dzięki
Wszystko mam tak jak piszesz krok po kroku każdą weryfikacje - oprócz jakichkolwiek skanów Smile Smile Smile
Weryfikacja adresu polega na tym, że list wysyłają do domu na wskazany adres

mea culpa Smile
ja weryfikację konta robiłem z 4 lata temu, może 5 i wtedy trzeba było wysłać skan dowodu
więc wychodzi na to, że troszkę się zmieniło i teraz wysyłają list ale to myślę, że jest wygodniej bo nie trzeba robić skanów


RE: moneybookers - weryfikacja - Majka - 02-05-2012 17:14

Obecnie wygodniej nie koniecznie, każdy ma dostęp do urządzeń typu skaner itp.
Wysłana "prośba" o list już w poniedziałek ciekawe kiedy dojdzie?