Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - makak - 30-06-2012 14:50

a teraz nawet nie mozna do niego pw wyslac ;/


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - budzik6410 - 30-06-2012 14:55

pożycze 60zł na mbank oddajac w ciagu tyg


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 30-06-2012 14:55

@makak troszeczkę grzeczniej proszę oskarżasz mnie o oszustwo tylko dlatego że w ciągu 30 minut nie zrealizowałem wymiany. Rozbawiłeś mnie. Twój przelew został zgłoszony do serwisu Payza w celu dokładnej weryfikacji.
@vip_resident Biorę pod uwagę kurs jaki jest na Payza wysłałem do Ciebie PW z dokładną informacją w tej sprawie.
Edit: makak jak ciągle spamujesz to nie dziw się że skrzynka się zapełniła.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - makak - 30-06-2012 14:59

Nie zrealizowales wymiany, nie chcesz zwrocic kasy na payza ani powiedziec jak dlugo trwa taka weryfikacja wiec co mam myslec?

Nie ukrywam ze cholernie zalezalo mi na czasie i jak tylko zobaczylem ze jestes online to wyslalem ci payza


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 30-06-2012 16:51

vip_resident, budzik6410 -> zrealizowane.

Edit:
@makak
Co ja mam pomyśleć jak Twój numer konta jest w google na pierwszym miejscu z przedrostkiem oszust ?
Zarejestrowałeś się tutaj masz 5 postów wszystkie w jednym temacie, ledwo co wysłałeś pieniądze i zacząłeś płakać że zostałeś oszukany. Kontaktowałem się z Tobą na PW w tej sprawie wyjaśniłem czemu weryfikuję Twoją wpłatę musisz się uzbroić w cierpliwość.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - makak - 30-06-2012 17:40

mógłbyś chociaż połowę wysłać dzisiaj, pisałem jak wygląda sytuacja a pieniądze są z legalnego źródła więc bez obaw...


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 30-06-2012 18:01

Jak mam się nie obawiać jak nawet nie jesteś w stanie przedstawić swojego dowodu tożsamości


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - makak - 30-06-2012 18:04

1) nie posiadam skanera ze sobą
2) Dowód osobisty to dowód osobisty i nawet jak policja mnie legitymuje to najpierw legitymują się dla mnie więc sorry bardzo ale nie wyślę ci skanu...


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - ann - 30-06-2012 18:12

(30-06-2012 16:51)nitram napisał(a):  vip_resident, budzik6410 -> zrealizowane.

Edit:
@makak
Co ja mam pomyśleć jak Twój numer konta jest w google na pierwszym miejscu z przedrostkiem oszust ?
Zarejestrowałeś się tutaj masz 5 postów wszystkie w jednym temacie, ledwo co wysłałeś pieniądze i zacząłeś płakać że zostałeś oszukany. Kontaktowałem się z Tobą na PW w tej sprawie wyjaśniłem czemu weryfikuję Twoją wpłatę musisz się uzbroić w cierpliwość.

Weźcie kłuć Cie się na pw? Nitram, jeżeli rozmawiasz z kimś w jednym czasie a wypłacasz dopiero po 30 minutach to kto tu jest nie jasny? Skoro ktoś Ci wysłał kase, to wysłanie do niego to kwestia paru minut.

Jeszcze niejasno Ci wytłumaczyłem?

(Mój autentyczny przykład) Rozmawiasz na pw, że tak zaraz wyślesz i są pieniądze. Automatycznie każdemu sie narzuca myśl "Wyśle, za 5 minut będe miał na koncie to sobie odrazu zapłace za coś lub doładuje konto". Ty masz pretensje, że w ogole takie coś jak komentarz z obawami, że kogoś wyrolujesz jest? Raz, jest nowym użytkownikiem i może się zdarzyć, że ktoś nowego oleje bo jest nowy. Jeżeli, dla Ciebie jest to takie pewne, że nikogo nie oszukasz to po co poraz X piszesz komentarz "Po co siejesz chaos i zamęt, przeciez ja jestem najlepszym wymieniaczem na forum bo mam słowo Admina".

Neoszę (od słw. 'neosisz') czy Jestem pewny tego?

W ogole mogę sie dopieprzyć do Ciebie:
1. Napisał, że czuje się niepewnie wysyłając taką ilość kasy.
+ A ty go zjechałeś. Powinieneś, mu wysłać dodatkowo jakąś złotówkę za zwłokę.
2. Sterylne rękawiczki na Powietrze - Pozatym wymiana pieniężna i dodatkowe zabezpieczenia. Są o dziwo fatalne. Ty masz zarobić - czysty biznes, jest ryzyko, że przyjdzie Ci Psiarnia bo dziecko sie popłacze, że ktoś mu ukradł konto i wyjdzie jak wyjdzie. Ale pytanie od dowód facepalm. Na pytanie Co masz w zanadrzu? Nie odpowiadaj, bo jesteś dziwny.

Cały post nie ma na celu obrazy, nitram weź sobie pomyśl, że lepiej już zrób internetowe_okienku z nazwą "Kasa". Bo ty się kłucisz z nowym użytkownikiem jakby Ci zabrał mięso z przed nosa, skup się i rób to szybko. Ja czasem po półtora godzinie dostałem kase od Ciebie.

Kto sie nie zgadza, to niech idzie potańczyć i pokrzyczeć na pielgrzymce.

makak- następnym razem, nie wysyłaj pieniędzy jeżeli kontakt z osobą nie jest na tyle wystarczalny byś miał pewność czy pieniadze dotrą w ciągu 5 minut.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - makak - 30-06-2012 18:21

@up

1) Dzieki ze stajesz w obronie nowych userów ale:
a) troche nie tak jest jak napisałeś
b) dowodu nie wyślę nikomu nawet do PayPal chociaż zablokowali mi prawie 300 PLN na koncie
c) mała prośba - jeśli ktoś jest na forum nowy to nie nazywaj go od razu dzieciakiem bo moje dzieci już podstawówkę kończa...