Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typujmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typujmy (/Temat-Typujmy-52519)



Typujmy - dombros15 - 21-04-2012 12:35

Siemka gracze mam taki mały pomysł Wink możemy się typami powymieniacWink Jak ktoś ma coś ciekawego to zapodawac a razem możemy spróbowac ograc buka
różne dyscypliny (z tej który jesteś mocny)
A Więc Zapraszam do Wspólnej ZabawyWink
Mój Typ
Barcelona-Real Madryt Typ 1 kurs 1.61
Ja osobiście jestem za Realem ale poprzednie mecze wołają Barcelona Dlatego Taki typWink
Pozdrawiam wszystkich graczy


RE: Typujmy - donmateo16 - 21-04-2012 16:49

A ja postawiłem na Real, kurs 5.0 więc można sporo wygrać.
Real na pewno nie odpuśći ponieważ w przypadku porażki będzie miał tylko 1 pkt przewagi, więc mecz będzie na pewno dobry i moim zdaniem albo real zaatakuje albo będzie się bronił i tylko kontry, więc moje typy tego meczu to remis lub zwycięstwo realu.


RE: Typujmy - Filipus - 21-04-2012 21:18

Real wygrał więc ile kasy wygrałeś? ;3


RE: Typujmy - donmateo16 - 21-04-2012 21:54

Gram na sportingbet i duzo nie miałem na koncie bo nie wpłacałem tylko gram za to co wygram w kasynie z free spinów i jak na razie bez żadnej wpłaty wypłaciłem ze sportingbet 200zł.
Na Real postawiłem tylko 2zł więc jak łatwo policzyć 10zł wygrana i kilka dni wcześniej postawiłem też na chelsea w LM, kurs był podobny do dzisiejszego z tym że 4zł wiec wtedy 20zł wpadło.
Pewnie napiszecie że śmieszne sumy ale jak się nie wpłaca kasy tylko gra tym co się wygrywa w kasynie to dobre 20zł do przodu....


RE: Typujmy - mark77 - 22-04-2012 08:05

ooo. ja nie wiem czy to siadzie...


RE: Typujmy - mareczek - 22-04-2012 09:40

(21-04-2012 21:54)donmateo16 napisał(a):  Gram na sportingbet i duzo nie miałem na koncie bo nie wpłacałem tylko gram za to co wygram w kasynie z free spinów i jak na razie bez żadnej wpłaty wypłaciłem ze sportingbet 200zł.
Na Real postawiłem tylko 2zł więc jak łatwo policzyć 10zł wygrana i kilka dni wcześniej postawiłem też na chelsea w LM, kurs był podobny do dzisiejszego z tym że 4zł wiec wtedy 20zł wpadło.
Pewnie napiszecie że śmieszne sumy ale jak się nie wpłaca kasy tylko gra tym co się wygrywa w kasynie to dobre 20zł do przodu....

nie wiem ile masz lat, ale zapewne boisz sie obstawiania wiekszych sum, a powiem ci tyle ze obstawianie 2-5zl na kombinacyjny kupon w ktorym jest 5 meczow z kursami od 2-4 nie jest dobra taktyka, najwiecej w ten sposob udalo mi sie wygrac 150zl kiedy to postawilem 2zl na kombinacyjny kupon z premier league na ktorym byly 4 mecze, kilka razy tez zabraklo szczescia, np. przedwczoraj weszly 4/4 mecze w 2. lidze francuskiej i zostal jeden ^^ jak sie mozesz domyslac nie wszedl, co gorsza obstawilem X,(remis), a w 90 minucie gosc z druzyny gospodarzy strzelil na 1:0 i po wygranej (1565 z groszami Big Grin ) kupon byl obstawiony za 10zl. zdarzaja sie oczywiscie przypadki, mam znajomego ktory jakies 7 lat temu obstawil w sts za 50zl szwedzka lige hokeja, trafil na pale okolo 10-12 meczow i w ten sposob wygral ok 110k, mial po prostu szczescie, ale jesli chcesz wygrywac normalnie, pewnie to obstawiaj po 3 mecze na kuponie za 10zl, analizuj, uzywaj podporek (1X,2X,12) wczoraj udalo mi sie zgarnac lekko ponad 100 z 2 kuponow po 3 mecze na kazdym, jakbys mial/mieli jakies pytnia to zapraszam na pw, pozdrawiam Wink


RE: Typujmy - dombros15 - 22-04-2012 17:19

Chciałbym przypomniec że dajemy typy a nie gadamy bez sensu^^
Z tego co czytałem to najwięcej wpada jak się myśli w kilku każdy mecz od siebie więc próbujemy?