Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problemy współczesnej młodzieży na kartach książek i ekranach filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: problemy współczesnej młodzieży na kartach książek i ekranach filmów (/Temat-problemy-wspolczesnej-mlodziezy-na-kartach-ksiazek-i-ekranach-filmow-5245)



problemy współczesnej młodzieży na kartach książek i ekranach filmów - tymonowy - 15-04-2010 16:35

Mam napisac wypracowanie na polaka na taki temat jaki podany jest w temacie , ale nie wiem w jakiej formie to zrobic : list, rozprawka, felieton? Czy coś innego?
Proszę o radę , będzie reput.


RE: problemy współczesnej młodzieży na kartach książek i ekranach filmów - Hyubios - 16-04-2010 18:42

Jeśli jeszcze Ci to jest potrzebne, radze Ci napisać rozprawke.

1. Na pewno znajdziesz wiele "za" i "przeciw" problemów (za, np. Czy jesteś patriotą, przeciw, np. Czy mam ładne włosy, cooooo ?)
2. W rozprawce, jak w wielu unnych formach możesz wyrażać swoją opinie, swoje zdanie, więc nie będzie problemu z małą ilością treści.
3. Chyba tyle, więcej nie wymyśle Tongue