Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ (/Temat-GetPTC-info-aurora-Minimum-0-5-52232)



GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - N55 - 14-04-2012 18:51

[Obrazek: banner2.gif]
Od niedawna jestem nową adminką GetPTC.info. Wprowadziłam tam trochę zmian. Strona się jeszcze rozwija, ale jak będzie więcej użytkowników, będzie też więcej reklamodawców, więc zapraszam.

Sposoby zarabiania: PTC(jak na razie nie jest tu dużo do zarobienia, bo dla Polski dziennie ponad 0,01), PTR, PTSU(w tym dziale oprócz rejestrowania się są także akcje, obecnie jest w nim do zarobienia około 5$), PTP(0,05).
Minimum: 0,5$ na paypal

Tak jak pisałam wyżej obecnie GetPTC ciągle się rozwija, ale warto się zarejestrować i wykupywać reklamy, bo w kwietniu są okazje:
- Polecam wykupienie wam April Special za 15$, które daje możliwość zaoszczędzenia 22$.
Jeżeli na to się nie zdecydujecie zapraszam do zakupu Small box za 2$.
- 20% z osób(minimum 5), które zdobędą ponad 30 aktywnych poleconych wygra "First special".
- Jeżeli ponad 15 osób zakupi reklamę za co najmniej 10$, jedna z nich wygra "April Special".
- Jeżeli ktoś wykupi reklamę za ponad 20$ dostanie gratis reklamę za 5$.

Jeżeli nie chcesz kupić reklamy za pośrednictwem strony wyślij mi określoną kwotę na paypal [email protected]
np. 1,2$ za 1000 najtańszych wyświetleń (0,001)


Zapraszam! http://getptc.info/


RE: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - maciejrosa - 14-04-2012 20:08

Mysle ze warto sprobowac...zapisany


RE: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - tomazzi - 14-04-2012 20:14

przy takiej ilości na tą chwilę osób nie ma najmniejszego sensu by kupować reklamę na 1000 klików bo kilka dni będą ją oglądać jedne i te same osoby - jakikolwiek sens ma zakup reklamy przy większej ilości osób
ciekawe co czas pokaże z szumnie zapowiadanymi niskimi cenami zakupu reklam Big Grin


RE: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - N55 - 05-05-2012 18:25

Błędy na stronie zostały naprawione, więc ponownie zapraszam Smile


RE: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - MaxMoney - 05-05-2012 21:13

N55 skoro jesteś adminem i "poprawiłaś błędy" to czemu gdy wejde w kliki wybiorę stronę klikam i czekam np. 25 sec. i klikam na numer to mi się wyświetla komunikat:"Error. Bad number" ?

*Sorry za powtórzenia słowa "klikam"

ps. strasznie małe zarobki ;/ żeby 1 dollar uzbierać trzeba się napracować, chyba że będziesz się rejestrował na stronkach ale boje się że nie są 100% darmowe ;p


RE: GetPTC.info (aurora) Minimum 0.5$ - N55 - 07-05-2012 21:01

Błędy na stronie się ponownie pojawiły(i chyba nigdy nie przestaną), ale o tym, o którym mówisz nie słyszałam. Za każdym razem tak masz?