Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata $132 z AlertPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Wypłata $132 z AlertPay (/Temat-Wyplata-132-z-AlertPay-52077)



Wypłata $132 z AlertPay - dawid1305 - 11-04-2012 13:05

Witam mam pytanie ile czeka się na przelew z AlertPay do banku 400.5PLN ponieważ miało być 3-5 dni a dzisiaj mija 7 . Wypłate zleciłem 4 kwietnia około 7rano , mój kolega zlecił tego samego dnia o 20 lecz tylko ok. 30zł i dostał 7 kwietnia czy kwota przelewana ma coś wspólnego z przelewem? i kiedy prawdopodobnie pieniądze mogą dojść na konto?. Z Góry Dziękuje za Pomoc Smile


RE: Wypłata $132 z AlertPay - tomazzi - 11-04-2012 13:20

pieniądze docierają do 14 dni roboczych a nie pracujących ( czyli odliczając soboty, niedziele i święta) - zlecałeś 4 kwietnia - jeśli do 25 nie dostaniesz wtedy kontaktuj się z support - czasem zdarza się im przeoczyć zleconą wypłatę i "wisi" sobie nie zrealizowana

3-5 dni roboczych masz w przypadku paypal w sytuacji wypłaty na konto bankowe - tylko, że paypal jest europejskim bankiem a alertpay jest amerykańskim i amerykańskie przelewy niestety trwają ...


RE: Wypłata $132 z AlertPay - dawid1305 - 11-04-2012 13:44

(11-04-2012 13:20)tomazzi napisał(a):  pieniądze docierają do 14 dni roboczych a nie pracujących ( czyli odliczając soboty, niedziele i święta) - zlecałeś 4 kwietnia - jeśli do 25 nie dostaniesz wtedy kontaktuj się z support - czasem zdarza się im przeoczyć zleconą wypłatę i "wisi" sobie nie zrealizowana

3-5 dni roboczych masz w przypadku paypal w sytuacji wypłaty na konto bankowe - tylko, że paypal jest europejskim bankiem a alertpay jest amerykańskim i amerykańskie przelewy niestety trwają ...
Z tego co wiem to dni robocze i pracujące to jest to samo
przy wypłacie z AlertPay jest wyraźnie napisane
Electronic Funds Transfer
Type Fee: Duration
Bank Transfer Varies 3-5 business days = 3-5 dni roboczych
odliczając sobote niedziele + święta = (wypłata zlecona 4kwietnia (środa)w czwartek piątek wtorek środa czyli 5 dni roboczych


RE: Wypłata $132 z AlertPay - tomazzi - 11-04-2012 14:07

no to źle wiesz

dni robocze kolego to dni od poniedziałku do piątku
a dni pracujące to sobota, niedziela które z dniami roboczymi nie mają nic wspólnego

napisałem co wiem z własnego doświadczenia - tez nie miałem po 5 dniach wedle tej informacji - z support dostałem odpowiedź, że do 14 dni jak nie będzie środków na koncie bankowym dopiero wtedy do nich pisać i że ta informacja jest teoretyczna widoczna podczas zlecania wypłaty a praktyczny czas to do 14 dni roboczych


RE: Wypłata $132 z AlertPay - dawid1305 - 11-04-2012 14:13

(11-04-2012 14:07)tomazzi napisał(a):  no to źle wiesz

dni robocze kolego to dni od poniedziałku do piątku
a dni pracujące to sobota, niedziela które z dniami roboczymi nie mają nic wspólnego

napisałem co wiem z własnego doświadczenia - tez nie miałem po 5 dniach wedle tej informacji - z support dostałem odpowiedź, że do 14 dni jak nie będzie środków na koncie bankowym dopiero wtedy do nich pisać i że ta informacja jest teoretyczna widoczna podczas zlecania wypłaty a praktyczny czas to do 14 dni roboczych

ok Dzięki za pomoc Smile


RE: Wypłata $132 z AlertPay - BialySzczecin - 14-04-2012 00:03

(11-04-2012 14:13)dawid1305 napisał(a):  
(11-04-2012 14:07)tomazzi napisał(a):  no to źle wiesz

dni robocze kolego to dni od poniedziałku do piątku
a dni pracujące to sobota, niedziela które z dniami roboczymi nie mają nic wspólnego

napisałem co wiem z własnego doświadczenia - tez nie miałem po 5 dniach wedle tej informacji - z support dostałem odpowiedź, że do 14 dni jak nie będzie środków na koncie bankowym dopiero wtedy do nich pisać i że ta informacja jest teoretyczna widoczna podczas zlecania wypłaty a praktyczny czas to do 14 dni roboczych

ok Dzięki za pomoc Smile
tak pozatym http://www.kalendarzswiat.pl/wymiar_czasu_pracy/2330


RE: Wypłata $132 z AlertPay - TwojaMama - 07-05-2012 20:33

czy aby przelac pieniądze z alertpay na konto bankowie trzeba miec zweryfikowane konto?


RE: Wypłata $132 z AlertPay - xPietrek - 07-05-2012 20:42

Nie trzeba, ale jeśli coś im nie spasuje to mogą Cię w każdej chwili o to poprosić, np. o skan dowodu osobistego.