Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net (/Temat-Polski-AUTOSURF-Wypromuj-Net-51906)



[Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net - Jahmaican - 07-04-2012 16:00

[Obrazek: wypromuj.gif]

Wypromuj.net

Chciałbyś wypozycjonować swoją stronę, serwis czy blog , lecz nie chcesz trafić na następny scam? Szukasz Autosurfa w którym znajdziesz tysiące użytkowników którzy w zamian za punkty obejrzą twoją stronę tysiące razy. Dobrze trafiłeś. Wypromuj.net to Polski AutoSurf który oferuje nam min 10. punktów za 1 surfa. Czy może być lepiej. Na stronie promuję się już miesiąc i w jeden dzień użytkownicy Wypromuj.Net odwiedzają moją stronę ponad 1000 razy. Nie znajdziecie chyba lepszego Polskiego AutoSurf'a w sieci.

Co i jak ?

Na początek wypadało by się zarejestrować :

Czysty link: http://www.wypromuj.net


Rejestrując się z refa pomagasz mi i doceniasz moją pracę ;x

Po rejestracji możemy zacząć surfowanie. Mamy do wyboru 3 metody zdobywania punktów

Reklamy PTC : Ręcznie klikanie w reklamy za co dostajemy PKT
AutoSurf : Zostawiamy włączoną stronę która sama wyświetla reklamy przez co lecą nam PKT
Mailing : Przychodzące maile na pocztę dodają nam punkty
UWAGA
Tę opcję trzeba włączyć

Jak promować własną stronę ?

Aby promować własną stronę trzeba wejść w zakładkę dodaj stronę i wpisać tam adres swojej strony , lecz pamiętajmy , że gdy wyczerpią nam się punkty nasza strona nie będzie dalej promowana. Dopiero gdy zarobisz jakieś punkty użytkownicy będą ją mogli odwiedzać ponownie
W razie jakiej kolwiek potrzeby oferuję pomoc pod numerem GG : 10699714 o kazdej porze dnia i nocy oraz na PW

To tyle odemnie. Życzę wam udanego promowania i polecania mojego refa innym ;p Cześć



RE: [Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net - ciamciaj - 07-04-2012 16:49

Polecam surf, mam tam konto premium (mozna ustawic wtedy uniqalne odwiedziny swoich stron). Jak ktos potrzbuje pomocy, to prosze pisac Smile


RE: [Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net - DDK - 10-04-2012 09:47

Skasowałem reflink ( za mało postów ). Jak zdobędziesz potrzebną ilość postów to dodaj refa, nie kasując czystego linku Wink


RE: [Polski AUTOSURF] Wypromuj.Net - ZorromUsTaNg - 14-04-2012 10:28

A z tego można jakoś wypłacać?