Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytanie dotyczące nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytanie dotyczące nagrody (/Temat-Rozwiazane-Pytanie-dotyczace-nagrody-5185)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Pytanie dotyczące nagrody - wesolutki - 14-04-2010 16:55

Witam, nie brałem jeszcze udziału w żadnym restocku bo jestem stosunkowo nowy na lockerz i nie mam zamiaru brać dopóki nie nazbieram na nagrodę, którą chcę. Tutaj pojawia się pytań do starych wyjadaczy;p czy xbox jest bardzo oblegany? Chodzi mi o to, czy łatwiej go zdobyć niż np. Wii czy psp.


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Sony_st - 14-04-2010 17:20

Teraz, po podwyżce cen, napewno trochę trudniej go zdobyć niż PSP czy WII


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Devilry225 - 14-04-2010 17:22

Na ostatnim restocku Xbox bardzo szybko ubył, ale według mnie mimo tych podwyżek cen + to że Amerykanie również będą brali udział, to na pewno nie będzie go łatwo zdobyć.


RE: Pytanie dotyczące nagrody - wesolutki - 14-04-2010 17:38

A jak jest z przeróbką ntsc na pal? Da radę coś takiego zrobić?


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Devilry225 - 14-04-2010 17:40

Tak, jest taka możliwość.Patrząc na allegro cena takiego przerobienia wynosi w granicach 100-150 zł.


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Tech - 14-04-2010 17:42

Ee, co? Nie da się przerobić xboxa 360 tak żeby działały gry z PAL i NTSC. Ta przeróbka, o której mówisz to tylko umożliwia odpalenie "kopii zapasowych".


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Sony_st - 14-04-2010 17:42

na Twoim miejscu sprzedałbym je i potem kupił znowu z tym że bez blokady i najlepiej już przerobioną


RE: Pytanie dotyczące nagrody - wesolutki - 14-04-2010 17:46

W sumie tak z tym, że taka konsola ntsc drogo nie pójdzie..


RE: Pytanie dotyczące nagrody - Sony_st - 14-04-2010 17:52

zawsze możesz wysłać ją nie otwartą, poprostu napisz że brat przywiózł Ci z zagranicy i nie otwierana


RE: Pytanie dotyczące nagrody - wesolutki - 14-04-2010 18:01

Można i tak, dzięki za pomoc. Plusiki lecąSmile