Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Do zamknięcia (/Temat-Do-zamkniecia-51847)



Do zamknięcia - Ropsont - 06-04-2012 13:00

Witam, jako że nie było zainteresowania kupnem, to postanawiam oddać za darmo tę starą stronkę. Naprawdę nie mam czasu żeby zarabiać w tych serwisach, a szkoda by się to zmarnowało - może komuś się przyda.

Żeby nie pisać drugi raz, oferta jest z tematu - http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-Zestaw-malego-zarabiacza-50761

Pierwsza osoba, która napisze do mnie PW, że jest chętna, dostanie hasła i linki. Jedynym warunkiem oddania strony za darmo jest fakt, że chcę aby pozostał na niej link reklamowy do innego mojego serwisu, szczegóły podam na PW.

Pozdrawiam.

P.S. Niech pisze osoba, która będzie miała się czas tym zająć, coś z tego wycisnąć, mieć jakiś dobry pomysł. Jeśli chcesz tak to dostać by dostać i olać, to nie ma to sensu bo i tak nie uzbierasz minimum do wypłaty.


RE: [Oddam za darmo] Zestaw małego zarabiacza... - Yogii - 06-04-2012 13:17

biore


RE: [Oddam za darmo] Zestaw małego zarabiacza... - KapitanHUNTER - 07-04-2012 09:37

Spóźniłem się -,-


RE: [Oddam za darmo] Zestaw małego zarabiacza... - Ropsont - 18-04-2012 14:44

Ups, przepraszam zapomniałem o tym temacie ;/ Zestaw już dawno oddany użytkownikowi o nicku "Nubi". Jako pierwszy napisał do mnie wiadomość na PW.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA


Do zamknięcia - Coristo - 21-06-2013 06:28

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.