Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybsze Zarabianie W Megatypers.com (/Temat-Szybsze-Zarabianie-W-Megatypers-com-51741)

Strony: 1 2


Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - ciamciaj - 04-04-2012 15:33

Witam, sam nie należę do MegaTypers.com, nie bawie sie w klikanie tego typu rzeczy, wole inwestowanie. Za to znalazlem na internecie metody przyspieszające rozwiązywanie CAPTCHY.

1. Nie pisz angielskich słów

Przykład.: beautiful asdf
Pisz: asdf


2. Nie pisz znaków specjalnych

Przykład.: !@#+hrdw
Pisz: hrdw


3. Możesz pisać tylko małe litery. Wielkość nie ma znaczenia.

Przykład.: FaSMesHock
Pisz: fasmeshock


4. Staraj sie pracować w godzinach kiedy są wysokie stawki. Czas serwera to minus 6h czasu polskiego.

5. Jeśli są dwa słowa, grupa znaków i liter, pisz tylko litery. (nie na każdej captchy działa)

Przykład.: 1234 asdf
Pisz: 1234


Przykład.: asdf 1234
Pisz: asdf

Jeśli pomogłem, mile widziany REPUT Smile



Odp: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - Rzmijec - 04-04-2012 18:01

@up
Jeśli mi Tapatalk nie nawala to napisałeś na czerwono. W tym rzecz, że czerwony to color administracji.

Człapnięte z Xperii :>


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - ciamciaj - 04-04-2012 19:38

Poprawione Smile


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - michalwie - 05-04-2012 22:16

będę musiał spróbować swoich sił


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - WojaKk - 05-04-2012 22:19

Ja i tak szybko piszę i zwykle przepisanie najróżniejszych captch zajmuje mi 3-7 sekund Wink Ale poradnik dobry :>


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - goldeniak - 14-04-2012 16:47

na stronie masz wyraźnie napisane ze musisz pisać wielkie i małe litery, powiedz gdzie to wyczytałeś? róbcie tak jak ciamciaj napisał a dostaniecie bana na wieki wieków amen, myślę ze w captchatrader można tak robić ale nie w megatypers


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - ciamciaj - 15-04-2012 08:12

(14-04-2012 16:47)goldeniak napisał(a):  na stronie masz wyraźnie napisane ze musisz pisać wielkie i małe litery, powiedz gdzie to wyczytałeś? róbcie tak jak ciamciaj napisał a dostaniecie bana na wieki wieków amen, myślę ze w captchatrader można tak robić ale nie w megatypers

Może zauwazyłeś ale tam captche są od różnych dostawców i wiekszość nie wymaga dużych i małych liter.


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - pampuch721 - 15-04-2012 11:52

Ja się zastanawiam...Czemu niby nie mamy pisać angielskich słów? Przecież o to chodzi by przepisywać to co się widzi, czyż nie? Nawet w FAQ na stronie jest napisane, że gdy są 2 wyrazy/ciąg znaków bok siebie to przepisujemy oba oddzielone spacją. Ewentualnie gdy jeden nie jest pokazany w całości (tak jakby jest za polem z captcha) to przepisujemy tylko ten widoczny... Czy źle myślę i jest inaczej/tak jak napisał użytkownik ciamciaj?
@ciamciaj
Może wiesz co powinno się wpisać, gdy wyskoczy takie coś:

[Obrazek: frogd.jpg]

Tak poza tym gratki poradnika, naprawdę dobrze napisanySmile


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - ciamciaj - 15-04-2012 12:31

Czyżby "frog"? Tak samo jak obrazek kota to wpisujemy "cat"?


RE: Szybsze Zarabianie W Megatypers.com - MistrzYoda - 15-04-2012 14:02

dostał ktoś kase za ten tydzien??